Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
303 998 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    283 088 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd: ” 1) Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: załącznik nr 2A do SWZ
    PKF Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Warszawa
    Wartość umowy
    20 910 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji35%Zatrudnienie osób niepełnosprawnych do realizacji zamówienia5%termin opracowania dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji35%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd

Zamawiający Gmina Żelechlinek (Żelechlinek, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 303 998 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ŻelechlinekŻelechlinek, Łódzkie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Łączna wartość umów
303 998 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PROMAR IT Sp. z o. o. (część 1); PKF Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 303 998,19 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żelechlinek

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647836

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Żelechlinek

1.5.3.)Kod pocztowy

97-226

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

447122712

1.5.8.)Numer faksu

447122770

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@zelechlinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zelechlinek.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a022eaa-1c26-4e2a-a037-ba322c00c226

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5a022eaa-1c26-4e2a-a037-ba322c00c226

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00271907

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00074947/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021- 2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2.- Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02 CS.01-001/23

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00189605

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RPR.271.1.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

268657,18 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: „Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd: ”
1) Oprogramowanie antywirusowe – 40 licencji
2) Urządzenie z systemem do ochrony poczty elektronicznej – 1 szt.
3) Urządzenie z systemem do zbierania i analizy logów – 1 szt.
4) Fizyczny Firewall - urządzenie UTM – 1 szt
5) Switch - Przełącznik sieciowy zarządzalny 48-portowy – 2 szt.
6) Switch - Przełącznik sieciowy zarządzalny 24-portowy – 1 szt.
7) Serwer wraz z oprogramowaniem – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

250986,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż urządzeń i oprogramowania w ramach zadania Cyberbezpieczny samorząd: ”
1) Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
załącznik nr 2A do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79212000-3 - Usługi audytu

72512000-7 - Usługi zarządzania dokumentami

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

17670,73 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

283088,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

283088,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

283088,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROMAR IT Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523306547

7.3.3)Ulica

Plebańska 6/14

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

283088,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20910,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27675,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20910,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PKF Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524060090

7.3.3)Ulica

Orzycka

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-695

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

współpraca przy pełnym zakresie prac, Centrum Ochrony Danych i Cyberbezpieczeństwa Marcin Kominiarczyk

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20910,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48822000-6Serwery komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
625 201 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
219 203 zł1 458 126 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 238 923 zł
Źródło próbki
CPV 48822000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
219 203 zł
Mediana
625 201 zł
Górny kwartyl
1 458 126 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żelechlinek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żelechlinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 303 998 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48822000-6 (Serwery komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROMAR IT Sp. z o. o. (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.