Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
171 831 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    49 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    45 141 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 490 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i budowa dróg gminnych w Mieście i Gminie Skępe w 2026 roku

Zamawiający Miasto i Gmina Skępe (Skępe, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i budowa dróg gminnych w Mieście i Gminie Skępe w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy AKROID Andrzej Kurda. Łączna wartość umów: 171 831 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina SkępeSkępe, Kujawsko-Pomorskie (powiat Lipnowski →)opublikowano 2 czerwca 2026
Łączna wartość umów
171 831 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 kwietnia 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 czerwca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AKROID Andrzej Kurda za łącznie 171 831,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail