Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MESTA Arkadiusz Hiszpański· Poświętnemikrofirma
Cena wybranej oferty
442 575 zł
Umowa zawarta
22 maja 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 442 575 zł – 3 018 189 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Czas reakcji10%Gwarancja na wykonane prace40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżąca konserwacja dróg o nawierzchni twardej nieulepszonej oraz dróg gruntowych na terenie Miasta Kobyłka

Zamawiający Miasto Kobyłka (Kobyłka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżąca konserwacja dróg o nawierzchni twardej nieulepszonej oraz dróg gruntowych na…”, wybierając ofertę wykonawcy MESTA Arkadiusz Hiszpański. Cena wybranej oferty: 442 575 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto KobyłkaKobyłka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 1 czerwca 2026
Cena wybranej oferty
442 575 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 kwietnia 2026

    Termin ofert: 30 kwietnia 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 czerwca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono trzy oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (braku wymaganych oświadczeń).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MESTA Arkadiusz Hiszpański (Poświętne), mikrofirma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 442 575,00 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 442 575,00 zł do 3 018 189,00 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 6

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym bez podziału na części.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail