Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
578 975 zł
Umowa zawarta
27 maja 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 578 975 zł – 1 514 259 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządze40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku po byłym przedszkolu w Krasnem

Zamawiający Gmina Rejowiec Fabryczny (Rejowiec Fabryczny, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku po byłym przedszkolu w Krasnem”, wybierając ofertę wykonawcy F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz. Wartość umowy: 578 975 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
578 975 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 kwietnia 2026

    Termin ofert: 29 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 maja 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.P.H.U. Komark Bogusław Mróz (Krasnystaw), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 578 975,00 zł (umowę zawarto 27 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 578 975,00 zł do 1 514 259,15 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail