Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: MAXUS Sp. z o.o., MM Service Security Sp. z o.o

Wartość umowy
842 766 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 842 766 zł – 925 930 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony osób i mienia na rzecz Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 20-22

Zamawiający Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony osób i mienia na rzecz Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej przy…”, wybierając ofertę wykonawcy MM Service Monitoring Sp. z o.o. Wartość umowy: 842 766 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w Białej PodlaskiejBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 29 maja 2026
Wartość umowy
842 766 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lutego 2026

    Termin ofert: 24 lutego 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 maja 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Ofertypostępowaniu złożono co najmniej dwie oferty, jedna z nich została odrzucona z powodu niezgodności z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: MM Service Monitoring Sp. z o.o. (Kruszów), wspólnie z: MAXUS Sp. z o.o., MM Service Security Sp. z o.o.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 842 766,48 zł (umowę zawarto 30 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 842 766,48 zł do 925 930,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail