Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
33 967 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa agrotechniczna: jednokrotne koszenie nawierzchni darniowej, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej z terenu lotniska 22.BLT Malbork w Krasnołęce
    Wartość umowy
    18 949 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa agrotechniczna: jednokrotne koszenie nawierzchni darniowej, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej z terenu lotniska 49.BLot. w Pruszczu Gdańskim
    Wartość umowy
    15 019 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa agrotechniczna: koszenie nawierzchni darniowej, suszenie, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej dla 22.BLT w Malborku i 49.BLT w Pruszczu Gdańskim”

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa agrotechniczna: koszenie nawierzchni darniowej, suszenie, zgrabienie, zebranie w…”, wybierając ofertę wykonawcy D.T. - Agro Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 33 967 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 28 maja 2026
Łączna wartość umów
33 967 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 kwietnia 2026

    Termin ofert: 7 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie nie zostało unieważnione, a żadna oferta nie została odrzucona ani wykluczona.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: D.T. - Agro Sp. z o.o. (część 1); D.T. - Agro Sp z o.o. (część 2).

  • 3

    UmowaWartość wybranej oferty wyniosła 18 948,75 zł netto, co jest równe szacunkowej wartości zamówienia podanej przez zamawiającego.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Ofertypostępowaniu złożono jedną ofertę, konkurencja nie wystąpiła.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192471265

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

17 MARCA 20

1.5.2.)Miejscowość

Malbork

1.5.3.)Kod pocztowy

82-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

22blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.22blot.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługa agrotechniczna: koszenie nawierzchni darniowej, suszenie, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej dla 22.BLT w Malborku i 49.BLT w Pruszczu Gdańskim”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b4f1cf40-c28d-4375-aee2-134c91d35593

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00265268

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00119789/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Wykonanie usługi agrotechnicznej w zakresie koszenia terenów lotnisk.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206099

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22.BLT.SZP.2612.32.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - Usługa agrotechniczna: jednokrotne koszenie nawierzchni darniowej, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej z terenu lotniska 22.BLT Malbork w Krasnołęce.

4.5.3.)Główny kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

4.5.5.)Wartość części

294050,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Usługa agrotechniczna: jednokrotne koszenie nawierzchni darniowej, zgrabienie, zebranie w bele lub pakiety oraz wywiezienie całości masy roślinnej z terenu lotniska 49.BLot. w Pruszczu Gdańskim.

4.5.3.)Główny kod CPV

77100000-1 - Usługi rolnicze

4.5.5.)Wartość części

166068,94 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18948,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85265,07 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18948,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

D.T. - Agro Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792252434

7.3.3)Ulica

Stogi 47

7.3.4)Miejscowość

Malbork

7.3.5)Kod pocztowy

82-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18948,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-16

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15018,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34040,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15018,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

D.T. - Agro Sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5792252434

7.3.3)Ulica

Stogi 47

7.3.4)Miejscowość

Malbork

7.3.5)Kod pocztowy

82-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15018,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-16

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

dla części nr 1
zamówienie podstawowe
Wartość brutto: 18.948,75 zł.
zamówienie w prawie opcji
Wartość brutto: 18.948,75 zł.
Łączna wartość zamówienia podstawowego oraz prawa opcji
Wartość brutto: 37.897,50 zł.

dla części nr 2
zamówienie podstawowe
Wartość brutto: 15.018,63 zł.
zamówienie w prawie opcji
Wartość brutto: 15.018,63 zł.
Łączna wartość zamówienia podstawowego oraz prawa opcji
Wartość brutto: 30.037,26 zł.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

22 Baza Lotnictwa Taktycznego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Malbork.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 33 967 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77100000-1 (Usługi rolnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: D.T. - Agro Sp. z o.o. (Malbork). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.