ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa, montaż i wdrożenie systemu monitorowania GPS, wizyjnego oraz pracy zabudowy pojazdów należących do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku II

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Szczecinek, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa, montaż i wdrożenie systemu monitorowania GPS, wizyjnego oraz pracy zabudowy…”. Termin składania ofert minął 11 czerwca 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 czerwca 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 maja 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 11:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    09 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż i wdrożenie zintegrowanego systemu telematycznego dla 12 pojazdów PGK Szczecinek, w tym: lokalizatory GPS (monitoring pozycji w czasie rzeczywistym), monitoring wizyjny (rejestracja obrazu) oraz czujniki pracy zabudowy (załadunek/wyładunek odpadów). Szczegółowe parametry techniczne i zakres robót określone są w OPZ (Załącznik nr 4 do SWZ).

    Źródło: Załącznik nr 3 - Projekt umowy
  • 2

    TerminTermin realizacji: 30 dni roboczych (pon-pt, 7:00–15:00) od podpisania umowy, z odbiorem potwierdzonym protokołem „bez uwag”. Miejsce montażu: ul. Cieślaka 6c, Szczecinek. Opóźnienia karane są 0,1% ceny brutto dziennie.

    Źródło: Załącznik nr 3 - Projekt umowy
  • 3

    RyzykoWykonawca musi dostarczyć fabrycznie nowe urządzenia z dopuszczeniem do obrotu w PL, przeprowadzić montaż w warsztacie Zamawiającego (temperatura min. +5°C, dostęp do 230V), zorganizować szkolenie dla pracowników oraz udzielić gwarancji. Wszystkie koszty (transport, montaż, podłączenie) ponosi Wykonawca.

    Źródło: Załącznik nr 3 - Projekt umowy
  • 4

    ZakresPłatność: 100% kwoty (netto + VAT) w terminie 30 dni kalendarzowych od daty otrzymania faktury wystawionej po podpisaniu protokołu odbioru. Wykonawca musi podać numer konta z „białej listy VAT” i nie może przenieść wierzytelności bez zgody Zamawiającego.

    Źródło: Załącznik nr 3 - Projekt umowy
  • 5

    ZakresZabronione jest powierzenie przetwarzania danych podwykonawcom bez pisemnej zgody Zamawiającego; w przypadku zgody, Wykonawca musi zawrzeć z podwykonawcą umowę podpowierzenia zgodną z art. 28 RODO, ponosząc pełną odpowiedzialność za ich działania

    Źródło: Załącznik nr 10 - Umowa o zachowaniu poufności oraz powierzeniu przetwarzania danych osobowych
  • 6

    ZakresWykonawca musi zapewnić szyfrowanie transmisji GPS/CCTV, kontrolę dostępu z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym (MFA), rejestrowanie logów dostępu oraz prowadzenie rejestru upoważnionych osób, środki te podlegają audytowi Zamawiającego przed oddaniem systemu do użytku

    Źródło: Załącznik nr 10 - Umowa o zachowaniu poufności oraz powierzeniu przetwarzania danych osobowych

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

PGK Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330061670

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Władysława Cieślaka, 6 C

1.5.2.)Miejscowość

Szczecinek

1.5.3.)Kod pocztowy

78-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

943749870

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pgk.szczecinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgk.szczecinek.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, montaż i wdrożenie systemu monitorowania GPS, wizyjnego
oraz pracy zabudowy pojazdów należących do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a8f38b7-840b-4749-9881-7b23906d8c9f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00264776

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4a8f38b7-840b-4749-9881-7b23906d8c9f

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Postępowanie prowadzone jest w w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej - za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.
2. Platforma jest dostępna pod adresem internetowym: https:/ezamowienia.gov.pl
3. Wykonawca, który zamierza wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Wykonawca, który utworzył konto na Platformie, po zalogowaniu ma możliwość złożenia oferty, wycofania oferty, a także dostęp do formularza do komunikacji.
4. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji, które dostępne są na Platformie w zakładce „Formularze” (kafelek „Formularz do komunikacji”) w podglądzie przedmiotowego postępowania.
5. Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie:
- wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, a także pozostałych wniosków,
- wezwań i zawiadomień
- dokumentów składanych na wezwanie Zamawiającego,
- wyjaśnień udzielanych na wezwanie Zamawiającego.
6. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” oraz zalogowania się na Platformie. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie.
7. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
8. Wszystkie wiadomości, wysłane i odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę, widoczne są po zalogowaniu - w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
9. Składanie ofert w niniejszym postępowaniu (a także ich wycofanie) jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem Platformy.
10. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia zostały określone w „Regulaminie korzystania z Platformy e- Zamówienia”.
11. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze
wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl - w tym celu należy kliknąć link
„Zgłoś problem” (znajdujący się na dole strony) lub utworzyć zgłoszenie w „Centrum pomocy”.
12. W przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy, uniemożliwiających komunikację za pośrednictwem Platformy Zamawiający dopuszcza komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@pgk.szczecinek.pl, za wyjątkiem składania i wycofania oferty.
13. Sposób sporządzenia podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub
oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 r., poz. 2452).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Klauzula informacyjna dotycząca obowiązku informacyjnego znajduje się w rozdz. XXXVII SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PGK/ZP-3/V/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż lokalizatorów GPS, służących do określenia pozycji w czasie rzeczywistym, zintegrowanego systemu telematycznego, który będzie pełnił jednocześnie funkcję systemu
monitoringu GPS, monitoringu wizyjnego oraz systemu monitoringu pracy zabudowy (czujniki załadunku i wyładunku odpadów) w pojazdach należących do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku.

4.2.6.)Główny kod CPV

32330000-5 - Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

38291000-1 - Aparatura telemetryczna

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

38112100-4 - Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę spełnienia warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną dostawę polegającą na dostawie, montażu oraz wdrożeniu systemu monitoringu
wizyjnego w pojazdach wraz z systemem lokalizacji GPS, o wartości nie mniejszej niż 200 000 zł brutto. W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych dopuszcza się, aby dostawa była w trakcie realizacji, przy czym wartość części już wykonanej musi wynosić co najmniej 200 000 zł brutto.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 455 Pzp oraz wskazanym projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-06-10 11:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wyamaganymi dokumentami należy złożyć za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-06-10 11:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32330000-5Aparatura do nagrywania i powielani…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 11.06.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecinek.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32330000-5 (Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.