Dostawa licencji i wdrożenie wirtualnej rejestracji do obsługi pacjentów, czytników e-dowodu oraz podpisów kwalifikowanych do digitalizacji dokumentów dla potrzeb CPIT w Bystrej
Zamawiający Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej (Bystra, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa licencji i wdrożenie wirtualnej rejestracji do obsługi pacjentów, czytników…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=581, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Pakiety oprogramowania (Software) (CPV 48)
- woj. Śląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000640923 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | J. Fałata 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bystra |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-360 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 334991810 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@szpitalbystra.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szpitalbystra.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6189a85b-6950-4313-b108-95a5e77767f0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00263650 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00162503 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa opieki zdrowotnej-komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia"-inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w ramach KPO |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa licencji i wdrożenie wirtualnej rejestracji do obsługi pacjentów, czytników e-dowodu oraz podpisów kwalifikowanych do digitalizacji dokumentów dla potrzeb CPIT w Bystrej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji i wdrożenie wirtualnej rejestracji do obsługi pacjentów, czytników e-dowodu oraz podpisów kwalifikowanych do digitalizacji dokumentów w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w celu zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa opieki zdrowotnej” realizowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” - inwestycji D1.1.2 „ Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach przedmiotowego Pakietu nr 1: Dostawa licencji i wdrożenie wirtualnej rejestracji do obsługi pacjentów, którego wymagania zostały określone w rozdz. II SWZ ust. 1. Przedmiot zamówienia oraz w Zał. nr 2 od SWZ - opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), a realizacja wraz z wymogami została określona w Zał. nr 7A do SWZ - projekcie umowy. Termin realizacji zamówienia do 40 dni kalendarzowych (kryterium oceniane). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-11 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 10 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Talkie Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 386383660 |
| 4.3.3.) | Ulica | Aleja Grunwaldzka 347 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gdańsk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 80-309 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 318621,66 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00243108/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 318621,66 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.