Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
1 811 650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    FHU MICHAŁ SZYMANSKI· Rzeszów
    Wartość umowy
    166 784 zł
    12 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Rzeszów
    Wartość umowy
    386 773 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Rzeszów
    Wartość umowy
    1 258 093 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Brzózie Królewskiej oraz budową skateparku i pumptracku w Wierzawicach

Zamawiający Gmina Leżajsk (Leżajsk, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” wraz z budową…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 811 650 zł. Złożono 21 ofert.

Zamawiający: Gmina LeżajskLeżajsk, Podkarpackie (powiat Leżajski →)opublikowano 27 maja 2026
Łączna wartość umów
1 811 650 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA LEŻAJSK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581732

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łukasza Opalińskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-300

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

17 240 62 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@poczta.gminalezajsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://samorzad.gov.pl/web/gmina-lezajsk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a38dd337-4c6b-4250-a87e-c9d0d8db36ad

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Brzózie Królewskiej oraz budową
skateparku i pumptracku w Wierzawicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a38dd337-4c6b-4250-a87e-c9d0d8db36ad

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263539

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037145/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 Modernizacja kompleksów sportowych „Moje boisko – Orlik 2012” wraz z budową sprawnościowego placu zabaw w Brzózie Królewskiej oraz budową skateparku i pumptracku w Wierzawicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00150858

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2290019,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część numer 1 – „Modernizacja kompleksów sportowych ,,Moje boisko – Orlik 2012” w Brzózie Królewskiej oraz w Wierzawicach” obejmuje następujący zakres prac:
1) „Modernizacja kompleksu sportowego ,,Moje boisko – Orlik 2012” w Brzózie Królewskiej”:
 renowacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego (czyszczenie, miejscowe uzupełnienie ubytków, wykonanie nowej nawierzchni z natrysku mieszanka EPDM-u zmieszana z PU, wykonanie linii boiska),
 modernizacja ogrodzenia,
 budowa schodów z kostki brukowej,
 modernizacja oświetlenia kompleksu sportowego,
2) ,,Modernizacja kompleksu sportowego ,,Moje boisko – Orlik 2012” w Wierzawicach”:
 renowacja nawierzchni boiska wielofunkcyjnego (czyszczenie, miejscowa naprawa, uzupełnienie ubytków, wykonanie nowej nawierzchni z natrysku mieszanka EPDM-u zmieszana z PU, wykonanie linii boiska),
 modernizacja i remont ogrodzenia

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

34928200-0 - Ogrodzenia

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45262300-4 - Betonowanie

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

99099,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część numer 2 – „Budowa sprawnościowego placu zabaw przy orliku w miejscowości Brzóza Królewska w systemie zaprojektuj - wybuduj” obejmuje następujący zakres prac:
1) wykonanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami kompletnej dokumentacji projektowej dot. placu zabaw przy orliku w zakresie wszystkich branż wraz z wymaganymi uzgodnieniami i pozwoleniami, przygotowanie wniosku i uzyskanie na jego podstawie w imieniu Zamawiającego wymaganych zezwoleń - o ile są wymagane,
2) wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, realizowanych na podstawie dokumentacji projektowej wykonanej przez wykonawcę robót obejmujących w szczególności:
 dostarczenie i montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją projektową;
 dostarczenie i montaż obiektów małej architektury tj. stojaki na rowery, ławek, koszy na śmieci;
 utwardzenie i wykonanie nawierzchni pod urządzenia w strefach bezpiecznych;
 wyrównanie terenu, wykonanie dojścia oraz ścieżek na terenie placu zabaw w postaci nawierzchni z kostki brukowej oraz zasianie trawy w miejscach niezagospodarowanych, a także wykonanie dodatkowych nasadzeń;
 wykonanie ogrodzenia wraz z furtką.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

101728,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 3 - „Budowa skateparku i pumptracku przy orliku w miejscowości Wierzawice w systemie zaprojektuj i wybuduj” obejmuje następujący zakres prac:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej w zakresie wszystkich branż wraz z wymaganymi uzgodnieniami i pozwoleniami, przygotowanie wniosku i uzyskanie na jego podstawie w imieniu Zamawiającego wymaganych zezwoleń,
2) prace rozbiórkowe, tj. rozbiórka boiska sportowego wraz z demontażem urządzeń trwale mocowanych do podłoża,
3) utwardzenie terenu pod urządzenie rekreacyjne oraz dojścia w postaci nawierzchni z betonu szlifowanego i kostki brukowej,
4) montaż obiektów małej architektury w postaci pojedynczych prefabrykowanych urządzeń skateparku (dopuszcza się również wykonanie urządzeń formie monolitycznej i mieszanej) i modułowego toru rowerowego pumptrack o konstrukcji drewniano – kompozytowej,
5) montaż obiektów małej architektury tj. stojaki na rowery, ławek, kosze na śmieci, stacji naprawy rowerów,
6) niwelacja części terenu,
7) wykonanie oświetlenia terenu,
8) wykonanie ogrodzenia wraz z furtką i bramą,
9) wykonanie nasadzenia drzew i krzewów oraz zasianie trawy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45262300-4 - Betonowanie

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

34928200-0 - Ogrodzenia

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

1731484,71 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

9

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

166783,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

199918,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

166783,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU MICHAŁ SZYMANSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 388952234

7.3.3)Ulica

Ul. Myśliwska 119

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-212

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

166783,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

386773,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

409116,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

396773,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 385635929

7.3.3)Ulica

ul. Stanisława Trembeckiego 11A

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-234

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

386773,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1258092,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1376708,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1258092,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BILDRES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 385635929

7.3.3)Ulica

ul. Stanisława Trembeckiego 11A

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-234

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1258092,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Leżajsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 811 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU MICHAŁ SZYMANSKI (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.