Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 407 725 zł
Umowa zawarta
27 maja 2026
Okres realizacji
do 14 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 407 725 zł – 2 680 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Pawonków wynikająca z optymalnego wariantu zawartego w audycie energetycznym

Zamawiający Gmina Pawonków (Pawonków, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Pawonków wynikająca z…”, wybierając ofertę wykonawcy Bema Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 2 407 725 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PawonkówPawonków, Śląskieopublikowano 27 maja 2026
Wartość umowy
2 407 725 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 kwietnia 2026

    Termin ofert: 4 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 maja 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bema Sp. z o.o. Sp. k. (Kośmidry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 407 725,00 zł (umowę zawarto 27 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 407 725,00 zł do 2 680 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 sierpnia 2026 r..

  • 5

    Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu o tej samej nazwie co przedmiot przetargu.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail