Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
53 974 zł
Umowa zawarta
22 maja 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 53 974 zł – 101 600 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Gminy Kotuń

Zamawiający Gmina Kotuń (Kotuń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu i innych rozwiązań cyberbezpieczeństwa dla Gminy Kotuń”, wybierając ofertę wykonawcy NATICOM USŁUGI IT Łukasz Kiryluk. Wartość umowy: 53 974 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KotuńKotuń, Mazowieckieopublikowano 27 maja 2026
Wartość umowy
53 974 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NATICOM USŁUGI IT Łukasz Kiryluk (Sokołów Podlaski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 53 973,54 zł (umowę zawarto 22 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 53 973,54 zł do 101 600,46 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

  • 5

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail