Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
23 282 zł
Umowa zawarta
26 maja 2026
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 23 282 zł – 59 546 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek

Zamawiający Gmina Miasta Radomia (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”, wybierając ofertę wykonawcy REM COMPUTERS Aldona Szkobel. Wartość umowy: 23 282 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta RadomiaRadom, Mazowieckieopublikowano 26 maja 2026
Wartość umowy
23 282 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REM COMPUTERS Aldona Szkobel (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 23 281,55 zł (umowę zawarto 26 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 23 281,55 zł do 59 546,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Radomia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223451

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Kilińskiego 30

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-610

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@umradom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.radom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1291982

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e53d30ef-0b08-4c71-8261-790e73329844

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00261096

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004350/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.18 Materiały eksploatacyjne do drukarek_WT

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00211321

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.1.247.2026.ED

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

181626,02 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

40424,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30125100-2 - Wkłady barwiące

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

12

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23281,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

59546,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23281,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REM COMPUTERS Aldona Szkobel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9471401424

7.3.3)Ulica

11 Listopada 61/2

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

91-370

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23281,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125100-2Wkłady barwiące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 266 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 302 zł564 448 zł
Rozstęp międzykwartylowy
368 146 zł
Źródło próbki
CPV 30125· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
196 302 zł
Mediana
294 266 zł
Górny kwartyl
564 448 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Radomia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 23 282 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125100-2 (Wkłady barwiące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REM COMPUTERS Aldona Szkobel (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.