Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
250 000 zł
Umowa zawarta
11 maja 2026
Okres realizacji
do 20 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Kierownika Projektu (DKP)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Dokumentacja modernizacji infrastruktury kultury przestrzeni twórczej SCK””

Zamawiający Stargardzkie Centrum Kultury (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla…”, wybierając ofertę wykonawcy STUDIO A4 SPÓŁKA PROJEKTOWA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 250 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
250 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STUDIO A4 SPÓŁKA PROJEKTOWA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Szczecin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 250 000,00 zł (umowę zawarto 11 maja 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 listopada 2026 r..

  • 4

    Zamówienie dotyczy opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz nadzoru nad projektem dla modernizacji infrastruktury Stargardzkiego Centrum Kultury, z podziałem na 5 części (w tym architektura, konstrukcja, instalacje).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

STARGARDZKIE CENTRUM KULTURY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810684158

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105

1.5.2.)Miejscowość

Stargard

1.5.3.)Kod pocztowy

73-110

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

915783231

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sck.stargard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sck.stargard.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sckstargard.ezamawiajacy.pl/pn/SCKSTGD/demand/277943/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Dokumentacja modernizacji infrastruktury kultury przestrzeni twórczej SCK””

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d2428027-4bc1-4d12-87e1-ee9a8725ed18

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00260403

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00015712/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 „Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Dokumentacja modernizacji infrastruktury kultury przestrzeni twórczej SCK”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00181929

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/SCK/231-03/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

244000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Dokumentacja modernizacji infrastruktury kultury przestrzeni twórczej SCK””
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pod nazwą „Dokumentacja modernizacji infrastruktury kultury przestrzeni twórczej SCK”. W ramach przedmiotu zamówienia, o którym mowa w zdaniu pierwszym Wykonawca zobowiązany jest do wykonania czynności i dokumentów, o których mowa w załączniku nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia a w szczególności : wykonania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej i instalacyjnej, wykonania niezbędnych odkrywek i badań stanu technicznego fundamentów, ścian i stropów, ekspertyz i analiz. Przedmiot zamówienia, o którym mowa w zdaniu pierwszym obejmuje obowiązek uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę a w przypadku braku wymogu uzyskania pozwolenia na budowę skuteczne zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych ( pod pojęciem skutecznego zgłoszenia rozpoczęcia robót budowlanych rozumie się zgłoszenie co do którego organ administracji nie wniósł sprzeciwu).
2. Przedmiot zamówienia jest również :
1) uczestnictwo po stronie Zamawiającego w postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego, którego celem będzie wyłonienie wykonawcy robót budowlanych,
2) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji przez Zamawiającego robót budowlanych prowadzonych w oparciu o dokumentację powstałą w wyniku wykonania niniejszej umowy
- z tym zastrzeżeniem, iż czynności, o których mowa powyżej Wykonawca będzie zobowiązany wykonać jedynie w przypadku otrzymania od Zamawiającego odrębnego żądania ich wykonania.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STUDIO A4 SPÓŁKA PROJEKTOWA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL 8510111079

7.3.3)Ulica

al. Wojska Polskiego 20

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-470

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-20

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71200000-0Usługi architektoniczne i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
245 138 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 250 zł587 604 zł
Rozstęp międzykwartylowy
421 354 zł
Źródło próbki
CPV 71200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 250 zł
Mediana
245 138 zł
Górny kwartyl
587 604 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Stargardzkie Centrum Kultury prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 250 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71200000-0 (Usługi architektoniczne i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STUDIO A4 SPÓŁKA PROJEKTOWA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.