Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
351 042 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
do 19 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 338 000 zł – 422 654 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 3,9% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sensoryczny plac zabaw w Wyrębie

Zamawiający Gmina Siekierczyn (Siekierczyn, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sensoryczny plac zabaw w Wyrębie”, wybierając ofertę wykonawcy Darmar Dariusz Stos. Wartość umowy: 351 042 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina SiekierczynSiekierczyn, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 25 maja 2026
Wartość umowy
351 042 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Darmar Dariusz Stos (Bożejowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 351 042,00 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 337 999,99 zł do 422 653,83 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 czerwca 2026 r..

  • 5

    Zamówienie dotyczyło robót budowlanych związanych z budową sensorycznego placu zabaw w Wyrębie, objętych sześcioma kodami CPV, w tym robotami ziemnymi, betonowaniem i kształtowaniem terenów rekreacyjnych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail