Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
455 852 zł
Umowa zawarta
20 maja 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 455 852 zł – 483 886 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ul. Sportowej w Cieszkowie

Zamawiający Gmina Cieszków (Cieszków, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ul. Sportowej w Cieszkowie”, wybierając ofertę wykonawcy Brukarstwo Kaszprzak Sp. z o.o. Wartość umowy: 455 852 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina CieszkówCieszków, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 25 maja 2026
Wartość umowy
455 852 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 marca 2026

    Termin ofert: 15 kwietnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Brukarstwo Kaszprzak Sp. z o.o. (Koźnim Wlkp), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 455 852,08 zł (umowę zawarto 20 maja 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CIESZKÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934680

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

GRUNWALDZKA 41

1.5.2.)Miejscowość

Cieszków

1.5.3.)Kod pocztowy

56-330

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ug.cieszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cieszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.cieszkow.pl/m,112,przetargi.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa ul. Sportowej w Cieszkowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-300cda5f-8540-4d54-bc2e-baad50dc3132

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258325

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016593/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Budowa ul. Sportowej w Cieszkowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZ.271.1.1.20026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej - ulicy Sportowej w Cieszkowie. Planowana długość budowanej drogi łącznie – 214,50 mb. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr ewid.: 539, 519 obręb ewid. 0003 Cieszków,

Inwestycje podzielono na 2 zadania
- zadanie 1 – droga dojazdowa (Etap I w dokumentacji),
- zadanie 2 – droga dojazdowa pieszo-jezdna ( Etap III w dokumentacji)

Zakres robót obejmuje:
Zadanie 1 - od km 0+000,00 do km 0+102,00 (Etap I)
o budowę nawierzchni drogi z masy bitumicznej , o szerokości 6,0 m,
o budowę zjazdów indywidualnych o nawierzchni bitumicznej, o szerokościach dostosowanych do
warunków terenowych
o wykonanie poboczy gruntowych szerokości 0,50m
o wykonanie krawężników betonowych 15x22x100 wtopionych,

Zadanie 2 - od km 0+000,00 do km 0+112,50 ( Etap III)
o budowę nawierzchni drogi z masy bitumicznej , o szerokości 4,5 m,
o budowę zjazdów indywidualnych o nawierzchni bitumicznej, o szerokościach dostosowanych do
warunków terenowych
o wykonanie poboczy gruntowych szerokości 0,50m
o wykonanie krawężników betonowych 15x22x100 wtopionych,
Odwodnienie drogi zapewniono powierzchniowo przez właściwe spadki podłużne i poprzeczne na tereny biologicznie czynne oraz istniejące rowy przydrożne nie podlegające przebudowie

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa pn : „Budowa ulicy Sportowej w Cieszkowie” wykonana przez FORMA” Pracownia Projektowa Wanda Formanowska, Wilkowice z dnia 30.05.2025r.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

455852,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

483885,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

455852,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Brukarstwo Kaszprzak Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6211803621

7.3.3)Ulica

D.Cieszyńskiego 10

7.3.4)Miejscowość

Koźnim Wlkp.

7.3.5)Kod pocztowy

63-700

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

455852,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 216 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
362 593 zł2 278 094 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 915 502 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
362 593 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 278 094 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cieszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cieszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 455 852 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Brukarstwo Kaszprzak Sp. z o.o. (Koźnim Wlkp.). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.