Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
554 691 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    177 391 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    189 200 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    188 100 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przeprowadzenie usługi szkolenia spadochronowego i szybowcowego dla uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie” SPRAWA NR 9/26/P

Zamawiający 41. Baza Lotnictwa Szkolnego (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie usługi szkolenia spadochronowego i szybowcowego dla uczniów…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 554 691 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: 41. Baza Lotnictwa SzkolnegoDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 25 maja 2026
Łączna wartość umów
554 691 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Grupa Spadochronowa Reaktor24 Piotr Przybyła (część 1); Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 554 691,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamówienie udzielono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

41. Baza Lotnictwa Szkolnego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061456920

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Brygady Pościgowej 5

1.5.2.)Miejscowość

Dęblin

1.5.3.)Kod pocztowy

08-521

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

41blsz.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.41blsz.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/41blsz/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przeprowadzenie usługi szkolenia spadochronowego i szybowcowego dla uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie”
SPRAWA NR 9/26/P

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d3038ac8-6d6f-4e99-babd-c51d7519f2fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00108398/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Szkolenie lotnicze dla uczniów OLL

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00168176

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

9/26/P

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

783956,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie usługi szkolenia spadochronowego i szybowcowego dla uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.

2. Postępowanie oznaczone jest numerem referencyjnym: 9/26/P.

3. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy (3) niezależne zadania:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, przez co należy rozumieć, że wykonawca może złożyć ofertę na pełen zakres przedmiotowy jednego lub dwóch lub trzech zadań (części) zamówienia. Częścią zamówienia jest każde kompletne zadanie. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na wszystkie lub wybrane zadanie (część) zamówienia. Każde zadanie (część) zamówienia będzie oceniane odrębnie. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w poszczególnych zadaniach zostaną odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp.

3.1. ZADANIE I - teoretyczne i praktyczne szkolenie spadochronowe dla maksymalnie 53 (pięćdziesięciu trzech) uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie
(po ukończeniu przez nich II klasy 4-letniego liceum) zgodnie z programem szkolenia spadochronowego, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego do świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego składającego się z:
• szkolenia teoretycznego – w wymiarze 8 godzin (ośmiu godzin) - kończącego się wewnętrznym egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia spadochronowego: teoria (teoretyczny kurs spadochronowy), uprawniającego do szkolenia praktycznego;
• szkolenia praktycznego – obejmującego 5 (pięć) skoków ze spadochronem metodą na linę desantową (od 800 - 1500 m AGL) zgodnie z zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego programem szkolenia;
• Szkolenie teoretyczne i praktyczne powinno odbyć się w 4 (czterech) grupach szkoleniowych (53 osoby): I-13, II-13, III-13, IV-14 osób każda przez okres do 6 (sześciu) dni. W przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających przeprowadzenie szkolenia praktycznego w ciągu 5 (pięciu) dni, dopuszcza się możliwość wydłużenia trwania szkolenia praktycznego dla każdej z grup.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w wyniku wystąpienia okoliczności losowych, które pomimo zachowania należytej staranności były niemożliwe do przewidzenia (np. nieuzyskanie promocji do następnej klasy, choroba lub kontuzja ucznia uniemożliwiająca wzięcie udziału w szkoleniu, lub jeśli uczeń nie uzyskał 50% punktów ze sprawdzianu z wychowania fizycznego do Lotniczej Akademii Wojskowej, a z zachowania otrzymał ocenę niższą niż dobry). Zamawiający zastrzega sobie również możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w przypadku braku zgody rodziców/opiekunów prawnych uczniów na udział w szkoleniu w związku z zagrożeniem, którego przewidzieć nie można na etapie planowania szkolenia spadochronowego.
Z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego żadne roszczenia, w tym w szczególności roszczenia finansowe.
Szkolenie teoretyczne i praktyczne powinno zostać zrealizowane w terminie od dnia 29.06.2026r. do dnia 31.07.2026r.

Szczegółowe terminy szkoleń poszczególnych grup będą ustalone w kontaktach roboczych w okresie 7 (siedmiu) dni od podpisania umowy.

Wykonawca w formularzu ofertowym będzie zobowiązany do podania ceny usługi obejmującej wszystkie elementy niezbędne do realizacji przedsięwzięcia zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz projektowanymi postanowienia umowy.

Cena oferty powinna obejmować wszystkie elementy cenotwórcze realizacji zamówienia opisane w SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia, warunki i obowiązki umowne określone w projektowanych postanowieniach umowy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:

4.1. ZADANIE I (teoretyczne i praktyczne szkolenie spadochronowe):
a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 2a do SWZ tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania I;
c) Załącznik Nr 2b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla zadania I.

4.5.3.)Główny kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

212000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE II - teoretyczne i praktyczne szkolenie szybowcowe dla maksymalnie 22 (dwudziestu dwóch) uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie (po ukończeniu przez nich III klasy 4-letniego liceum) zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego;

Teoretyczne szkolenie szybowcowe należy zrealizować zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego w wymiarze minimum 60 godzin lekcyjnych, przez ok. 9 dni. Teoretyczne szkolenie szybowcowe należy zakończyć wewnętrznym egzaminem oraz wystawieniem zaświadczenia o ukończonym szkoleniu teoretycznym, wymaganym do uzyskania licencji pilota szybowcowego SPL.

Szkolenie szybowcowe praktyczne obejmuje 10 (dziesięć) lotów samodzielnych szybowcem za wyciągarką. W trakcie lotów samodzielnych uczeń znajduje się w kabinie szybowca sam bez instruktora lub innej osoby nadzorującej. Szkolenie szybowcowe dla każdego ucznia zostanie zrealizowane zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Szkolenie szybowcowe praktyczne zostanie zrealizowane w okresie około 14 dni. Po zrealizowanym szkoleniu szybowcowym praktycznym Wykonawca wystawi zaświadczenia zgodnie ze wzorem zamieszonym w Rozporządzeniu Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 września 2013 r. w sprawie licencjonowania personelu lotniczego (Dz. U.2021. poz. 1713 t.j.).

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w wyniku wystąpienia okoliczności losowych, które pomimo zachowania należytej staranności, były niemożliwe do przewidzenia (np. nieuzyskanie promocji do następnej klasy, choroba lub kontuzja ucznia uniemożliwiająca wzięcie udziału w szkoleniu lub uczeń nie uzyskał 50% punktów z wychowania fizycznego Lotniczej Akademii Wojskowej, a z zachowania otrzymał ocenę niższą niż dobry). Zamawiający zastrzega sobie również możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w przypadku braku zgody rodziców/opiekunów prawnych uczniów na udział w szkoleniu w związku z zagrożeniem, którego przewidzieć nie można na etapie planowania szkolenia szybowcowego. Z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego żadne roszczenia, w tym w szczególności roszczenia pieniężne.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne szybowcowe odbędzie się w okresie od podpisania umowy (jednak nie wcześniej niż od 01.07.2026r. do 25.08.2026r.)

Szczegółowe terminy szkoleń poszczególnych grup będą ustalone w trybie roboczym w okresie 7 dni po podpisaniu umowy.

Wykonawca w formularzu ofertowym będzie zobowiązany do podania ceny usługi obejmującej wszystkie elementy niezbędne do realizacji przedsięwzięcia zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz projektowanymi postanowienia umowy.

Cena oferty powinna obejmować wszystkie elementy cenotwórcze realizacji zamówienia opisane w SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia, warunki i obowiązki umowne określone w projektowanych postanowieniach umowy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:
ZADANIE II (teoretyczne i praktyczne szkolenie szybowcowe):
a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 3a do SWZ tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania II;
c) Załącznik Nr 3b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla zadania II.

4.5.3.)Główny kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

285978,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE III - teoretyczne i praktyczne szkolenie szybowcowe maksymalnie 22 (dwudziestu dwóch) uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie (po ukończeniu przez nich III klasy 4-letniego liceum) zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego;

Teoretyczne szkolenie szybowcowe należy zrealizować zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego w wymiarze minimum 60 godzin lekcyjnych, przez ok. 9 dni. Teoretyczne szkolenie szybowcowe należy zakończyć wewnętrznym egzaminem oraz wystawieniem zaświadczenia o ukończonym szkoleniu teoretycznym, wymaganym do uzyskania licencji pilota szybowcowego SPL.

Szkolenie szybowcowe praktyczne obejmuje 10 (dziesięć) lotów samodzielnych szybowcem za wyciągarką. W trakcie lotów samodzielnych uczeń znajduje się w kabinie szybowca sam bez instruktora lub innej osoby nadzorującej. Szkolenie szybowcowe dla każdego ucznia zostanie zrealizowane zgodnie z „Programem szkolenia szybowcowego SPL” (Sailing Pilot Licence) Wykonawcy, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Szkolenie szybowcowe praktyczne zostanie zrealizowane w okresie około 14 dni. Po zrealizowanym szkoleniu szybowcowym praktycznym Wykonawca wystawi zaświadczenia zgodnie ze wzorem zamieszonym w Rozporządzeniu Ministra Transportu Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 września 2013 r. w sprawie licencjonowania personelu lotniczego (Dz. U.2021. poz. 1713 t.j.).

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w wyniku wystąpienia okoliczności losowych, które pomimo zachowania należytej staranności, były niemożliwe do przewidzenia (np. nieuzyskanie promocji do następnej klasy, choroba lub kontuzja ucznia uniemożliwiająca wzięcie udziału w szkoleniu lub uczeń nie uzyskał 50% punktów z wychowania fizycznego Lotniczej Akademii Wojskowej, a z zachowania otrzymał ocenę niższą niż dobry). Zamawiający zastrzega sobie również możliwość zmniejszenia liczby uczniów biorących udział w szkoleniu w przypadku braku zgody rodziców/opiekunów prawnych uczniów na udział w szkoleniu w związku z zagrożeniem, którego przewidzieć nie można na etapie planowania szkolenia szybowcowego. Z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego żadne roszczenia, w tym w szczególności roszczenia pieniężne.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne szybowcowe odbędzie się w okresie od podpisania umowy (jednak nie wcześniej niż od 01.07.2026r. do 25.08.2026r.)

Szczegółowe terminy szkoleń poszczególnych grup będą ustalone w trybie roboczym w okresie 7 dni po podpisaniu umowy.

Wykonawca w formularzu ofertowym będzie zobowiązany do podania ceny usługi obejmującej wszystkie elementy niezbędne do realizacji przedsięwzięcia zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz projektowanymi postanowienia umowy.

Cena oferty powinna obejmować wszystkie elementy cenotwórcze realizacji zamówienia opisane w SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia, warunki i obowiązki umowne określone w projektowanych postanowieniach umowy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa niniejsza SWZ oraz:
ZADANIE III (teoretyczne i praktyczne szkolenie szybowcowe):
a) Załącznik Nr 1 do SWZ tj. formularz ofertowy;
b) Załącznik Nr 3a do SWZ tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania III;
c) Załącznik Nr 3b do SWZ tj. projektowane postanowienia umowy dla zadania III.

4.5.3.)Główny kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

285978,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177391,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

201400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177391,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa Spadochronowa Reaktor24 Piotr Przybyła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6841483709

7.3.3)Ulica

Baczyńskiego 48

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177391,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-07-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

189200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

283580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

189200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840002501

7.3.3)Ulica

Żwirki i wigury 8

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

189200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-25

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

188100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

327360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

188100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aeroklub Podkarpacki - Szkoła Lotnicza

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840002501

7.3.3)Ulica

Żwirki i Wigury 8

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

188100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

41. Baza Lotnictwa Szkolnego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dęblin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 554 691 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80412000-5 (Usługi szkół pilotażu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grupa Spadochronowa Reaktor24 Piotr Przybyła (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.