Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
710 384 zł
Umowa zawarta
8 maja 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 710 384 zł – 882 740 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i remont dróg na terenie gminy Osiecznica – etap II

Zamawiający Gmina Osiecznica (Osiecznica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i remont dróg na terenie gminy Osiecznica – etap II”, wybierając ofertę wykonawcy Świadczenie Usług Transportowo Budowlanych Stanisława Torba. Wartość umowy: 710 384 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina OsiecznicaOsiecznica, Dolnośląskie (powiat Bolesławiecki →)opublikowano 22 maja 2026
Wartość umowy
710 384 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 kwietnia 2026

    Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 maja 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Brak unieważnień, wszystkie oferty spełniły wymagania formalne i merytoryczne

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Świadczenie Usług Transportowo Budowlanych Stanisława Torba (Lubań), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 710 384,04 zł (umowę zawarto 8 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 710 384,04 zł do 882 740,25 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail