Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
162 721 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    68 723 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    93 998 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kalinowej (Błaszki, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 162 721 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
162 721 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 marca 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    22 maja 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie realizowane w ramach projektu EFS Plus, unieważnień nie odnotowano, dostawa obejmuje sprzęt dydaktyczny i multimedialny

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg (część 1); INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 162 720,99 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kalinowej

1.3.)Oddział zamawiającego

Szkoła Podstawowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001161930

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kalinowa

1.5.2.)Miejscowość

Błaszki

1.5.3.)Kod pocztowy

98-235

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szkola.kalinowa@blaszki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spkalinowa.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f28265b-a4ac-4886-a384-a0ae8eb7c7aa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f28265b-a4ac-4886-a384-a0ae8eb7c7aa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257220

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00167195/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu
2.Zamówienie realizowane jest w ramach projektu "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowane

ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00179415

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPK 261.1-1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

312642,18 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia są dostawy w ramach zadania

„Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus”. 4.2 Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 3 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dowolną ilość części lub wszystkie części zamówienia. Część 1 – Pracownia sensoryczna 3Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie elementów we wskazanych ilościach do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 1) dostarczany asortyment musi być fabrycznie nowy, sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowane asortyment musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Oferowane produkty muszą posiadać wymagane certyfikaty, atesty, świadectwa jakości, deklaracje zgodności lub oznaczenia, jeżeli są one wymagane przepisami prawa dla danego rodzaju asortymentu, oraz spełniać obowiązujące normy mające zastosowanie do przedmiotu zamówienia; 2) w przypadku sprzętu elektrycznego i elektronicznego wymagane jest posiadanie oznakowania CE, natomiast produkty przeznaczone do użytkowania przez dzieci muszą być bezpieczne i dostosowane do warunków szkolnych; 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie dostawy jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 4) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi asortymentu – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 5) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na okres min. 24 miesięcy (kryterium oceny ofert); 6) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, dokonania instalacji i ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym; 7) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 8) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 4.4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarte jest odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, czyli takie, które zagwarantują realizację przedmiotu zamówienia i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. 4.5. Pod pojęciem „minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych, jakościowych i funkcjonalnych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. Oznacza, że wskazaniom tym towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. 4.6. Na każde żądanie Zamawiającego, w tym przed rozpoczęciem stosowania materiałów i urządzeń przewidzianych do zastosowania przy realizacji niniejszego zamówienia, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty potwierdzające ich dopuszczenie do obrotu.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.)Wartość części

54067,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia są dostawy w ramach zadania

„Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus”. 4.2 Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 3 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dowolną ilość części lub wszystkie części zamówienia. Część 2 – Pomoce cyfrowe 3Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie elementów we wskazanych ilościach do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 1) dostarczany asortyment musi być fabrycznie nowy, sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowane asortyment musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Oferowane produkty muszą posiadać wymagane certyfikaty, atesty, świadectwa jakości, deklaracje zgodności lub oznaczenia, jeżeli są one wymagane przepisami prawa dla danego rodzaju asortymentu, oraz spełniać obowiązujące normy mające zastosowanie do przedmiotu zamówienia; 2) w przypadku sprzętu elektrycznego i elektronicznego wymagane jest posiadanie oznakowania CE, natomiast produkty przeznaczone do użytkowania przez dzieci muszą być bezpieczne i dostosowane do warunków szkolnych; 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie dostawy jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 4) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi asortymentu – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 5) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na okres min. 24 miesięcy (kryterium oceny ofert); 6) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, dokonania instalacji i ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym; 7) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 8) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 4.4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarte jest odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, czyli takie, które zagwarantują realizację przedmiotu zamówienia i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. 4.5. Pod pojęciem „minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych, jakościowych i funkcjonalnych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. Oznacza, że wskazaniom tym towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. 4.6. Na każde żądanie Zamawiającego, w tym przed rozpoczęciem stosowania materiałów i urządzeń przewidzianych do zastosowania przy realizacji niniejszego zamówienia, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty potwierdzające ich dopuszczenie do obrotu.

4.5.3.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

39162000-5 - Pomoce naukowe

30213100-6 - Komputery przenośne

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

4.5.5.)Wartość części

233509,47 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiotem zamówienia są dostawy w ramach zadania

„Doposażenie pracowni w SP Kalinowa w ramach projektu FELD.08.07-IZ.00-0082/25 "Od marzeń do możliwości - wspieramy rozwój" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus”. 4.2 Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 3 części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dowolną ilość części lub wszystkie części zamówienia. Część 3 - Pracownia językowa i pomoce dydaktyczne 3Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie elementów we wskazanych ilościach do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, zgodnie z zestawieniem rzeczowo – ilościowym (szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 1) dostarczany asortyment musi być fabrycznie nowy, sprawny, nieużywany, nieeksponowany na wystawach oraz imprezach targowych, nieuszkodzony i nieobciążony prawami osób trzecich, bezpieczny, kompletny, tj. posiadający wszelkie akcesoria, niezbędne do ich użytkowania. Zaoferowane asortyment musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów. Oferowane produkty muszą posiadać wymagane certyfikaty, atesty, świadectwa jakości, deklaracje zgodności lub oznaczenia, jeżeli są one wymagane przepisami prawa dla danego rodzaju asortymentu, oraz spełniać obowiązujące normy mające zastosowanie do przedmiotu zamówienia; 2) w przypadku sprzętu elektrycznego i elektronicznego wymagane jest posiadanie oznakowania CE, natomiast produkty przeznaczone do użytkowania przez dzieci muszą być bezpieczne i dostosowane do warunków szkolnych; 3) Wykonawca zapewni takie opakowanie dostawy jakie jest wymagane, żeby nie dopuścić do jego uszkodzenia lub pogorszenia jego jakości w trakcie transportu do miejsca dostawy; 4) Wykonawca wyda Zamawiającemu instrukcje obsługi asortymentu – jeśli są one udostępniane przez producenta w formie elektronicznej – przekaże adresy WWW, pod którymi można je pobrać; 5) Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ, na okres min. 24 miesięcy (kryterium oceny ofert); 6) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia towaru na własny koszt w uzgodnionym z Zamawiającym terminie oraz rozładowania go, dokonania instalacji i ustawienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. Dostawa odbędzie się w dni robocze w godzinach uzgodnionych indywidualne z Zamawiającym; 7) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez wykonawcę i powstałych w trakcie realizacji zamówienia; 8) Wykonawca jest odpowiedzialny względem Zamawiającego za wady przedmiotu zamówienia zmniejszające jego wartość lub użyteczność i w przypadku poniesienia z tego powodu strat, Wykonawca zobowiązuje się do ich pokrycia. 4.4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarte jest odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, czyli takie, które zagwarantują realizację przedmiotu zamówienia i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. 4.5. Pod pojęciem „minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych, jakościowych i funkcjonalnych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach. Oznacza, że wskazaniom tym towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. 4.6. Na każde żądanie Zamawiającego, w tym przed rozpoczęciem stosowania materiałów i urządzeń przewidzianych do zastosowania przy realizacji niniejszego zamówienia, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty potwierdzające ich dopuszczenie do obrotu.

4.5.3.)Główny kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

33693000-4 - Pozostałe produkty terapeutyczne

37524100-8 - Gry edukacyjne

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.5.)Wartość części

96973,06 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68722,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

372842,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68722,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272265863

7.3.3)Ulica

Zawady 11D

7.3.4)Miejscowość

Błaszki

7.3.5)Kod pocztowy

98-235

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68722,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku badania i oceny ofert Zamawiający przeprowadził czynności wyjaśniające wobec wykonawców, którzy złożyli oferty w ramach Części 2 – Pomoce cyfrowe.
W odniesieniu do oferty Wykonawcy Power Komputery Tomasz Łapa Zamawiający stwierdził brak zgodności zaoferowanych produktów z wymaganiami Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz brak wymaganych wyjaśnień pomimo wezwania wystosowanego na podstawie art. 223 ust. 1 ustawy Pzp. W konsekwencji oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Oferta Wykonawcy INVAR PC MEDIA Sp. z o.o. została odrzucona z uwagi na niezgodność zaoferowanych urządzeń z wymaganiami SWZ, w szczególności w zakresie parametrów technicznych monitorów. Złożone wyjaśnienia nie potwierdziły spełniania wymagań określonych przez Zamawiającego, wobec czego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. W przypadku oferty Wykonawcy Angelika Grandyberg Zamawiający ustalił brak potwierdzenia spełniania wymagań dotyczących stabilizacji obrazu dla oferowanego aparatu fotograficznego i obiektywu. Złożone wyjaśnienia nie usunęły wątpliwości Zamawiającego, co skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Ponadto oferta Wykonawcy TRONUS POLSKA Sp. z o.o. została odrzucona z uwagi na brak możliwości jednoznacznej identyfikacji oferowanego asortymentu oraz zastosowanie nieprawidłowej stawki podatku VAT. Pomimo wezwania do złożenia wyjaśnień w trybie art. 223 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca nie udzielił odpowiedzi w wyznaczonym terminie, co uniemożliwiło potwierdzenie zgodności oferty z wymaganiami SWZ.
Po przeprowadzeniu badania i oceny ofert Zamawiający stwierdził, że wszystkie oferty złożone w ramach Części 2 – Pomoce cyfrowe podlegają odrzuceniu. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

214015,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

350730,79 PLN

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93998,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

313731,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93998,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INVAR PC MEDIA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9540010455

7.3.3)Ulica

Aleja Pokoju 11c

7.3.4)Miejscowość

Sieradz

7.3.5)Kod pocztowy

98-200

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93998,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Kalinowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Błaszki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 162 721 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aktywnie w szkole Angelika Grandyberg (Błaszki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.