ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Remont drogi Nr 1088Z w km 8+787 – 13+370 na odcinku od m. Zajączkówko do m. Połczyn-Zdrój ”.

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Remont drogi Nr 1088Z w km 8+787 – 13+370 na odcinku od m. Zajączkówko do m.…”. Termin składania ofert minął 8 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 126 342 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 825 655 zł
Wadium
126 342 zł
Termin składania ofert
8 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%OKRES GWARANCJI (OG)40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    21 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresRemont drogi nr 1088Z w km 8+787–13+370 na odcinku od m. Zajączkówko do m. Połczyn-Zdrój (roboty budowlane, nawierzchnia drogi).

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, OKRES GWARANCJI (OG) 40%.

  • 3

    RyzykoWadium: 126 342,00 zł.

  • 4

    ZakresZamówienie dotyczy remontu drogi nr 1088Z na odcinku Zajączkówko, Połczyn-Zdrój o wartości nieokreślonej w trybie podstawowym.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail