Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026
Zamawiający Eco Probe Sp. z o.o. (Pszczółki, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 062 796 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=871, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,7 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Ścieki, odpady, sprzątanie (CPV 90)
- woj. Pomorskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Eco Probe Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 387597564 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pomorska 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pszczółki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-032 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 690-009-360 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ecoprobe@ecoprobe.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ecoprobe.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-36f9a0b4-3beb-4f51-970d-7b675e08d3cd |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00254800 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-05-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00458123 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych położonych na terenie gminy Pszczółki w sezonie zimowym 2025/2026 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Pszczółki w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego w ciągu dróg gminnych. Łączna długość wszystkich odcinków dróg wynosi 58,030km. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-04-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | TRANSBRAT SP. Z O.O. ; |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 593-261-73-68 |
| 4.3.3.) | Ulica | ZAJĄCZKOWO 34A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | MIŁOBĄDZ |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-111 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 190350 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00499512/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-04-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Z uwagi na warunki atmosferyczne – styczeń 2026 dla pomorza środkowego w porównaniu do analogicznych okresów z poprzednich |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zamawiający poinformował Wykonawcę o konieczności kontynuowania, przyjętego w umowie, sposobu rozliczenia usług. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 18932,40 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 205457,69 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.