Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
137 514 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 137 514 zł – 284 895 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż urządzeń RTG do prześwietlania bagażu

Zamawiający Sąd Apelacyjny w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż urządzeń RTG do prześwietlania bagażu”, wybierając ofertę wykonawcy Integra B.R.O.P. Sp. z o.o. Wartość umowy: 137 514 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Sąd Apelacyjny w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 maja 2026
Wartość umowy
137 514 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Integra B.R.O.P. Sp. z o.o. (Marki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 137 514,00 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 137 514,00 zł do 284 895,06 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

  • 5

    Specyfika: Zamówienie realizowane w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), bez części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Apelacyjny w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006472869

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Krasińskich 2/4/6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-207

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@waw.sa.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.waw.sa.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8448137-c95b-431b-ba61-d60940266641

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż urządzeń RTG do prześwietlania bagażu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f8448137-c95b-431b-ba61-d60940266641

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00254228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00132009/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa urządzeń RTG do prześwietlania bagażu - Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie i Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00166539

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160975,61 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż urządzeń RTG do prześwietlania bagażu.
2) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do dostawy i montażu
2 urządzeń RTG do prześwietlania bagażu przeznaczonych do wykrywania przedmiotów zabronionych oraz zagrożeń w punkcie kontroli bezpieczeństwa na potrzeby:
- Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie przy Al. Solidarności 58 w Warszawie
- Sądu Rejonowego dla warszawy Pragi-Południe w Warszawie przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie.

4.5.3.)Główny kod CPV

38581000-1 - Urządzenia do prześwietlania bagażu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

137514,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

284895,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

137514,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Integra B.R.O.P. Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

380030080

7.3.3)Ulica

ul. Józefa Sowińskiego 43G

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

05-270

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

137514,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Apelacyjny w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 137 514 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38581000-1 (Urządzenia do prześwietlania bagażu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Integra B.R.O.P. Sp. z o.o. (Marki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.