Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
10 850 000 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
6 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertodrzucone: 9wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego w formule "zaprojektuj i wybuduj" pn. "Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie"

Zamawiający Gmina Halinów (Halinów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego w formule "zaprojektuj i wybuduj" pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy SSGROUP Sp. z o.o., ul. , , NIP. Wartość umowy: 10 850 000 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina HalinówHalinów, Mazowieckie (powiat Miński →)opublikowano 20 maja 2026
Wartość umowy
10 850 000 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lutego 2026

    Termin ofert: 12 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SSGROUP Sp. z o.o., ul. , , NIP (Żanęcin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 10 850 000,00 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert. Odrzucono 9 ofert.

  • 4

    TerminSpecyfika: Zadanie realizowane w formule "zaprojektuj i wybuduj" z dofinansowaniem UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy, termin realizacji 18 miesięcy

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Halinów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269172

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spółdzielcza

1.5.2.)Miejscowość

Halinów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-074

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

halinow@halinow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.halinow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc49c433-c1c0-4247-9e22-f8a53c076849

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego w formule "zaprojektuj i wybuduj" pn. "Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc49c433-c1c0-4247-9e22-f8a53c076849

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00253497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043876/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

4. Zadanie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej "Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół" (program realizujący Inwestycję B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół Komponent B "Zielona energia i zmniejszenie energochłonności" w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125852

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

10148826,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie obejmujących prace dociepleniowe ścian zewnętrznych i dachów, wymianę stolarki i ślusarki zewnętrznej, wymianę instalacji c.o. i c.w.u. wraz ze źródłem ciepła oraz wymianę opraw oświetleniowych i montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera program funkcjonalno – użytkowy wraz z załącznikami – załącznik nr 4 do SWZ.
3. Warunki realizacji zadania zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45262690-4 - Remont starych budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

9

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10850000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10850000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10850000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SSGROUP Sp. z o.o., ul. , , NIP

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5322098786

7.3.3)Ulica

Makowa 13

7.3.4)Miejscowość

Żanęcin

7.3.5)Kod pocztowy

05-462

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

COMFORT-THERM Łukasz Krawczyk z siedzibą ul. Wróblewo-Osiedle 11/17 09-152 Naruszewo, zarejestrowaną w CEIDG NIP 5671734430
zakres: realizację części zamówienia jako Podwykonawca w zakresie wykonania części robót z zakresu termomodernizacji (elewacje).

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10850000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 93 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
301 991 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 498 009 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
301 991 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Halinów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Halinów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 10 850 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SSGROUP Sp. z o.o., ul. , , NIP (Żanęcin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.