Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
179 421 zł
Umowa zawarta
18 maja 2026
Okres realizacji
105 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 179 421 zł – 317 496 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie kierownika budowy15%Dodatkowa gwarancja5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 2955S ul. Szkolna w Świbiu

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 2955S ul. Szkolna w Świbiu”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Morys Firma Usługowo Handlowa. Wartość umowy: 179 421 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w GliwicachGliwice, Śląskieopublikowano 20 maja 2026
Wartość umowy
179 421 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 marca 2026

    Termin ofert: 2 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Brak unieważnień, pakiet jednolity, oferta odrzucona dotyczyła braku wymaganych certyfikatów.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Andrzej Morys Firma Usługowo Handlowa (Wiśnicze).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 179 420,79 zł (umowę zawarto 18 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 179 420,79 zł do 317 495,60 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 105 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail