Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 340 zł
Umowa zawarta
19 maja 2026
Okres realizacji
od 24 czerwca 2026 do 28 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 71 340 zł – 75 655 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wynajem agregatu wody lodowej

Zamawiający Inwestycje Dolnośląskie Sp. z o.o. (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wynajem agregatu wody lodowej”, wybierając ofertę wykonawcy Trane Poland sp. z o.o. Wartość umowy: 71 340 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Inwestycje Dolnośląskie Sp. z o.o.Wrocław, Dolnośląskieopublikowano 20 maja 2026
Wartość umowy
71 340 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 kwietnia 2026

    Termin ofert: 20 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trane Poland sp. z o.o (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 340,00 zł (umowę zawarto 19 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 71 340,00 zł do 75 654,84 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 24 czerwca 2026 r. do 28 sierpnia 2026 r..

  • 5

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy), bez części/pakietów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail