Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
347 762 zł
Umowa zawarta
8 maja 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 347 762 zł – 412 080 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa termomodernizacja budynku Obwodu Drogowego w Grabowie Wójtostwo – Inwestycją w Energooszczędność i Zrównoważony Rozwój

Zamawiający Powiat Ostrzeszowski (Ostrzeszów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa termomodernizacja budynku Obwodu Drogowego w Grabowie Wójtostwo – Inwestycją…”, wybierając ofertę wykonawcy PUH JAZA Zbigniew Janiak. Wartość umowy: 347 762 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
347 762 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 marca 2026

    Termin ofert: 19 marca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 maja 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PUH JAZA Zbigniew Janiak (Przygodzice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 347 762,08 zł (umowę zawarto 8 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 347 762,08 zł do 412 079,80 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail