Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"

Zamawiający Powiat Bełchatowski (Bełchatów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BełchatowskiBełchatów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 19 maja 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 108 581 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BEŁCHATOWSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648422

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Pabianicka 17 lokal 19

1.4.2.)Miejscowość

Bełchatów

1.4.3.)Kod pocztowy

97-400

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiat-belchatowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-belchatowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bb8bc10-f7c3-47c1-b489-23384c119d70

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00250368

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00144870

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusz Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs REVIT (II stopnie) dla łącznie 20 uczniów Technikum Energetycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie kształcących się na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i/lub technik budownictwa oraz 6 nauczycieli kształcenia zawodowego branży budowlanej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Kurs realizowany w 2 edycjach dla 13 osobowych grup.

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Grupa4BIM sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772467913

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

26600 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00262149/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

26600 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
108 581 zł
Próbka: 101 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
46 200 zł245 155 zł
Rozstęp międzykwartylowy
198 955 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
46 200 zł
Mediana
108 581 zł
Górny kwartyl
245 155 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.