Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
80 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    44 800 zł
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 600 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8800 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kadry szkolącej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"

Zamawiający Powiat Bełchatowski (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 80 200 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Powiat BełchatowskiBełchatów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 4 czerwca 2025
Łączna wartość umów
80 200 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: UKNOW EDU Sp. z o.o. (część 1); Grupa4BIM sp. z o.o. (część 3); Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 80 200,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BEŁCHATOWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648422

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pabianicka 17 lokal 19

1.5.2.)Miejscowość

Bełchatów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiat-belchatowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-belchatowski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1077249

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja szkoleń dla uczestników projektu pn.: "Energetyk - cyfrowa transformacja"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bb8bc10-f7c3-47c1-b489-23384c119d70

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00262149

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-06-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00046201/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Organizacja szkoleń zawodowych dla uczestników projektu "Energetyk - cyfrowa transformacja"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusz Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00144870

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.272.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne szkolenia w zakresie programowania dla łącznie 20 uczniów Technikum Energetycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie kształcących się na kierunku technik programista oraz 4 nauczycieli kształcenia zawodowego branży informatycznej, zatrudnionych w Zespole Szkół ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Szkolenia realizowane w 2 edycjach dla 12 osobowych grup. Rodzaje szkoleń wchodzące w zakres części zamówienia: Java Script, PHP, MySQL, programowanie aplikacji mobilnych i webowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

196752 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Specjalistyczne szkolenia branży IT dla łącznie 20 uczniów Technikum Energetycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie kształcących się na kierunku technik informatyk oraz 4 nauczycieli kształcenia zawodowego branży informatycznej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Szkolenia (oprócz poz. 1 ) realizowane w 2 edycjach dla 12 osobowych grup. szkolenie z poz. 1 dotyczy realizacji szkolenia w dwóch edycjach dla 10 osobowych grup (dotyczy jedynie uczniów). Rodzaje szkoleń wchodzące w zakres części: Microsoft Windows Server, bezpieczeństwo frontendu aplikacji www, Interconnecting Cisco Networking Devices : Accelerated (CCNAX), bezpieczeństwo sieci LAN/WAN, wprowadzenie do bezpieczeństwa IT.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

279952 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs REVIT (II stopnie) dla łącznie 20 uczniów Technikum Energetycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie kształcących się na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i/lub technik budownictwa oraz 6 nauczycieli kształcenia zawodowego branży budowlanej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Kurs realizowany w 2 edycjach dla 13 osobowych grup.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

54548 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szkolenie NORMA EXPERT dla łącznie 20 uczniów Technikum Energetycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie kształcących się na kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i/lub technik budownictwa oraz 6 nauczycieli kształcenia zawodowego branży budowlanej, zatrudnionych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie. Kurs realizowany w 2 edycjach dla 13 osobowych grup.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

32760 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

44800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UKNOW EDU Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5214080358

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa4BIM sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6772467913

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-19

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8761159474

7.3.4)Miejscowość

Piaseczno

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.