Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
46 000 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 46 000 zł – 62 250 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji20%Standard hotelu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. „Funkcje społeczno – edukacyjne w gospodarstwach demonstracyjnych w województwie zachodniopomorskim” dla 25 osób.

Zamawiający Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach (Barzkowice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. Funkcje społeczno – edukacyjne…”, wybierając ofertę wykonawcy UpHOTEL Sp. z o.o. Wartość umowy: 46 000 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
46 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UpHOTEL Sp. z o.o. (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 46 000,00 zł (umowę zawarto 6 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 46 000,00 zł do 62 250,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Specyfika: Usługa obejmuje transport autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie i program edukacyjny w gospodarstwach demonstracyjnych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZODR

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001047305

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

2

1.5.2.)Miejscowość

Barzkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

73-134

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.barzkowice@zodr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zodr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zodr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zarządzania

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. „Funkcje społeczno – edukacyjne w gospodarstwach demonstracyjnych w województwie zachodniopomorskim” dla 25 osób.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5575af90-a7bb-4143-9314-4a815c3e0eea

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00249365

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00001505/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. "Funkcje społeczno-edukacyjne w gospodarstwach demonstracyjnych w województwie zachodniopomorskim"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00183265

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZDR.081.1.3.2026.MJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. ”Funkcje społeczno – edukacyjne w gospodarstwach demonstracyjnych w województwie zachodniopomorskim” dla 25 osób. Realizacja Planu Operacyjnego KSOW + na rok 2026. Postępowanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UpHOTEL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6112770574

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
326 250 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 610 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
197 390 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
202 610 zł
Mediana
326 250 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.