Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
635 794 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 635 794 zł – 984 069 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zmiana sposobu użytkowania budynku lub części budynku

Zamawiający Gmina Szerzyny (Szerzyny, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zmiana sposobu użytkowania budynku lub części budynku”, wybierając ofertę wykonawcy KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Cena wybranej oferty: 635 794 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina SzerzynySzerzyny, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 18 maja 2026
Cena wybranej oferty
635 794 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie dotyczy adaptacji budynku gminnego na cele publiczne, bez części/pakietów, bez unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KESON P. CABAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (Łabowa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaCena wybranej oferty: 635 793,94 zł.

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 635 793,94 zł do 984 068,80 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail