Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
14 maja 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Zatrudnienie osób usamodzielnianych (Aspekt społeczny) (Z)10%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia (D)30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przeprowadzenie kampanii edukacyjnej z zakresu ochrony powietrza, zgodnie z opracowanym scenariuszem dla mieszkańców gminy Mszczonów w latach 2025-2028. Etap 2- 2026.”

Zamawiający Gmina Mszczonów (Mszczonów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie kampanii edukacyjnej z zakresu ochrony powietrza, zgodnie z opracowanym…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka-Goch. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina MszczonówMszczonów, Mazowieckie (powiat Żyrardowski →)opublikowano 18 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 105 332 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 marca 2026

    Termin ofert: 9 kwietnia 2026 12:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 maja 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka-Goch (Luboń), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 2 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

  • 4

    Specyfika: Projekt współfinansowany z FEMA, realizowany w ramach „Mazowsze bez smogu”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mszczonów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148609

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Piłsudskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Mszczonów

1.5.3.)Kod pocztowy

96-320

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad.miejski@mszczonow.pl lub zamowienia.publiczne@mszczonow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.bip.mszczonow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1287438

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przeprowadzenie kampanii edukacyjnej z zakresu ochrony powietrza, zgodnie z opracowanym scenariuszem dla mieszkańców gminy Mszczonów w latach 2025-2028. Etap 2- 2026.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1fc7929-b43a-4b32-acbd-db3ad51f59e6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00248181

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043603/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Przeprowadzenie kampanii edukacyjnej z zakresu ochrony powietrza, zgodnie z opracowanym scenariuszem dla mieszkańców gminy Mszczonów w latach 2025-2028. Etap 2- 2026r

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Postępowanie przeprowadzone jest w ramach realizacji projektu pod nazwą „Mazowsze bez smogu”, nr naboru FEMA.02.01-IP.01-010/23, realizowanego w ramach Priorytetu: II: „Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza” Działanie: 2.1: „Efektywność energetyczna” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00179814

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RG.271.1.7.2026.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

190975,62 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

43813,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie kampanii edukacyjnej z zakresu ochrony powietrza w roku 2026, zgodnie ze scenariuszem zaakceptowanym przez Lidera projektu dla Gminy Mszczonów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

43700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka-Goch

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 331411110

7.3.3)Ulica

Dojazdowa 5

7.3.4)Miejscowość

Luboń

7.3.5)Kod pocztowy

62-030

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

449000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 332 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 788 zł244 897 zł
Rozstęp międzykwartylowy
199 109 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 788 zł
Mediana
105 332 zł
Górny kwartyl
244 897 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mszczonów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mszczonów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Eventowo-Reklamowa Ananas Joanna Dalecka-Goch (Luboń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.