Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa wydrukowania kalendarza o tematyce prewencyjnej na 2027 rok

Zamawiający Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Centrala (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa wydrukowania kalendarza o tematyce prewencyjnej na 2027 rok”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 183 750 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Centrala

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012513262

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Al. Niepodległości 190

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-608

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@krus.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/krus

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cd1f0aa-67de-4382-b510-44b2154178bf

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00247806

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00097037

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa wydrukowania kalendarza o tematyce prewencyjnej na 2027 rok

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wydrukowania oraz dostarczenia do 17 jednostek organizacyjnych KRUS 180 000 egzemplarzy kalendarza o tematyce prewencyjnej dla rolników na 2027 rok, na podstawie przekazanego przez Zamawiającego projektu graficznego, zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do PPU.
Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ELANDERS POLSKA Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

010969555

4.3.3.)Ulica

Mazowiecka 2

4.3.4.)Miejscowość

Płońsk

4.3.5.)Kod pocztowy

09-100

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

261252,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00170904/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-05-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

261252,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79823000-9Usługi drukowania i dostawy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
183 750 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
60 125 zł422 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 375 zł
Źródło próbki
CPV 79823000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
60 125 zł
Mediana
183 750 zł
Górny kwartyl
422 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Centrala prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79823000-9 (Usługi drukowania i dostawy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.