Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
662 663 zł
Umowa zawarta
7 maja 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 662 663 zł – 805 957 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%„długość okresu gwarancji”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 292535K Łososina Dolna – Centrum Działki w km od 0+000,00 – do km 0+422,50 w miejscowości Łososina Dolna, Gmina Łososina Dolna

Zamawiający Gmina Łososina Dolna (Łososina Dolna, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 292535K Łososina Dolna – Centrum Działki w km od 0+000,00 –…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE „LIMDROG” Sp. z o.o. Wartość umowy: 662 663 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
662 663 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 marca 2026

    Termin ofert: 13 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 maja 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE „LIMDROG” Sp. z o.o. (Limanowa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 662 662,62 zł (umowę zawarto 7 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 662 662,62 zł do 805 956,69 zł.

  • 4

    TerminSpecyfika: przebudowa odcinka 422,5 m drogi gminnej z odwodnieniem, termin realizacji 6 miesięcy, wymagane doświadczenie w podobnych inwestycjach

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail