Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Ogólnobudowlany S.C. Marek Słowikowski, Sławomir Słowikowski· Gołdapmała firma
Wartość umowy
798 270 zł
Umowa zawarta
15 maja 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertodrzucone: 6
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku magazynowego

Zamawiający Gmina Kruklanki (Kruklanki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku magazynowego”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Ogólnobudowlany S.C. Marek Słowikowski, Sławomir Słowikowski. Wartość umowy: 798 270 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina KruklankiKruklanki, Warmińsko-Mazurskie (powiat Giżycki →)opublikowano 15 maja 2026
Wartość umowy
798 270 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 marca 2026

    Termin ofert: 26 marca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 maja 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 2 Pzp), brak unieważnień lub pakietów.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Ogólnobudowlany S.C. Marek Słowikowski, Sławomir Słowikowski (Gołdap), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 798 270,00 zł (umowę zawarto 15 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert. Odrzucono 6 ofert.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail