Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na 3 zadania

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na 3…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.2.)Oddział zamawiającego

Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jagiellońska 72

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-734

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

+48 41 347 04 80

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szdw.kielce.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c34cd17-30e8-4d70-8057-bf41bc05c593

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245672

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-05-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00346810

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026
w podziale na 3 zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 Siedziba ŚZDW
Obsługa Punktu Informacyjno-Dyspozycyjnego w siedzibie Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach - w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta*) w godzinach 6:00 – 20:00.
Przewidywana liczba godzin wynosi 1 416.

3.9.)Główny kod CPV

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-11-01 do 2026-04-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SERWIS WORK SP. Z O. O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6612369857

4.3.3.)Ulica

Iłżecka

4.3.4.)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

4.3.5.)Kod pocztowy

27-400

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

61596,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00443534/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Wejście w życie przepisów ustawy o podatku od towarów i usług dotyczących wystawiania i otrzymywania faktur
ustrukturyzowanych przy użyciu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF)

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wprowadzono do umowy §6’ „Zasady fakturowania za pośrednictwem KSeF”

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

24360,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71700000-5Usługi nadzoru i kontroli
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71700000-5 (Usługi nadzoru i kontroli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.