Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
519 218 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Siedziba ŚZDW Obsługa Punktu Informacyjno-Dyspozycyjnego w siedzibie Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach - w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta*) w godzinach 6:00 – 20:00. Przewidywana liczba godzin wynosi 1 41
    Cena wybranej oferty
    61 596 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    204 554 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    253 069 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na 3 zadania

Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026 w podziale na 3…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 519 218 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
519 218 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    postępowaniu na obsługę Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych wybrano trzech wykonawców: Serwis WORK Sp. z o.o. z Ostrowca Świętokrzyskiego, FENIX Sp. z o. o. z Piekoszowa oraz Grupa Zadaniowa Outsourcing Sp. z o. o. z Ostrowca Świętokrzyskiego.

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 519 218,47 zł.

  • 3

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.)Oddział zamawiającego

Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009337

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jagiellońska 72

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-602

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 41 347 04 80

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szdw.kielce.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,205283,f92c702ef1689ebf9ef296e2c70caf03.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w sezonie zimowym 2025/2026
w podziale na 3 zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c34cd17-30e8-4d70-8057-bf41bc05c593

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00443534

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044528/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Obsługa punktów Informacyjno - Dyspozycyjnych w ŚZDW Kielce sezon 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00346810

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

60.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 Siedziba ŚZDW
Obsługa Punktu Informacyjno-Dyspozycyjnego w siedzibie Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach - w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta*) w godzinach 6:00 – 20:00.
Przewidywana liczba godzin wynosi 1 416.

4.5.3.)Główny kod CPV

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

4.5.5.)Wartość części

65419,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 Rejon Dróg Wojewódzkich w Zgórsku
Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w Rejonie Dróg Wojewódzkich w Zgórsku (RDW 1) - OD Zgórsko, OD Łopuszno, OD Pińczów w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta*) od piątku od godziny 19:00 do poniedziałku do godziny 7:00, święta ruchome od godz. 19:00 w dniu poprzedzającym do godziny 7:00 dnia po dniu świątecznym oraz co najmniej jeden dyżur nocny (12 h) w tygodniu roboczym wyznaczony przez Kierownika Obwodu.
Przewidywana liczba godzin wynosi 5 004.

4.5.3.)Główny kod CPV

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

4.5.5.)Wartość części

233496,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Staszowie
Obsługa Punktów Informacyjno-Dyspozycyjnych w Rejonie Dróg Wojewódzkich w Staszowie (RDW 2) - OD Staszów, OD Nowa Słupia, OD Ćmielów i OD Tempoczów w dni wolne od pracy (soboty, niedziele i święta*) od piątku od godziny 19:00 do poniedziałku do godziny 7:00, święta ruchome od godz. 19:00 w dniu poprzedzającym do godziny 7:00 dnia po dniu świątecznym oraz co najmniej jeden dyżur nocny (12h) w tygodniu roboczym wyznaczony przez Kierownika Obwodu.
Przewidywana liczba godzin wynosi 6 672.

4.5.3.)Główny kod CPV

71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli

4.5.5.)Wartość części

282559,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61596,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63648,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61596,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SERWIS WORK SP. Z O. O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6612369857

7.3.3)Ulica

Iłżecka

7.3.4)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5)Kod pocztowy

27-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61596,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-11-01 do 2026-04-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

204553,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211268,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

204553,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FENIX SP. Z O. O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9592075426

7.3.3)Ulica

Częstochowska

7.3.4)Miejscowość

Piekoszów

7.3.5)Kod pocztowy

26-065

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

204553,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-11-01 do 2026-04-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

253068,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298894,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

253068,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa Zadaniowa Outsourcing Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6612369308

7.3.3)Ulica

Iłżecka

7.3.4)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5)Kod pocztowy

27-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

253068,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-11-01 do 2026-04-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71700000-5Usługi nadzoru i kontroli
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 519 218 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71700000-5 (Usługi nadzoru i kontroli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SERWIS WORK SP. Z O. O. (Ostrowiec Świętokrzyski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.