Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
225 965 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    120 185 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 780 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Termin płatności faktury10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa odcinków sieci wodociągowej w gm. Wieleń

Zamawiający Gmina Wieleń (Wieleń, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa odcinków sieci wodociągowej w gm. Wieleń”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 225 965 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina WieleńWieleń, Wielkopolskie (powiat Czarnkowsko-trzcianecki →)opublikowano 14 maja 2026
Łączna wartość umów
225 965 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 marca 2026

    Termin ofert: 16 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    14 maja 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych SAB Dariusz Drabik (część 1); Versatile Piotr Ziopaja (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 225 965,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Specyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym art. 275 pkt 1 Pzp, brak części/pakietów

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail