Wynik częściowy: umowy w 3 z 6 części, 3 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
278 278 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Ciechanowie
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    Cena wybranej oferty
    366 376 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Ostrołęce
    Cena wybranej oferty
    30 043 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Płocku
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Radomiu
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5CZEŚĆ V: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Siedlcach
    Cena wybranej oferty
    31 274 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Warszawie
    Wartość umowy
    216 960 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium: „Odległość” kuchni/miejsca przygotowywania posiłków20%Kryterium: „Czas realizacji zamówienia”20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla uczestników wydarzeń (konferencji, seminariów, warsztatów metodycznych, sieci, forów) w podziale na części.

Zamawiający Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla uczestników wydarzeń…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 278 278 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość ofert
278 278 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie podzielone na 3 pakiety (mały/średni/duży), unieważniono ofertę firmy 'Gastronomia XXI' z powodu nieprawidłowości w opisie menu

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Mąka i magia Jerzy Gołaszewski (części 2, 5); Łukasz Żuchowski KA-WI (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 278 277,72 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142639166

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świętojerska 9

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-236

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 536 60 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mscdn.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mscdn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9ed656b-ae99-475e-bceb-61322c574894

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla uczestników wydarzeń (konferencji, seminariów, warsztatów metodycznych, sieci, forów) w podziale na części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d9ed656b-ae99-475e-bceb-61322c574894

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00243803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00163035/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług cateringowych w podziale na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00169858

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MSCDN.ZP.26.8.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

363291,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Ciechanowie

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

100108,1 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Ostrołęce

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

12839,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Płocku

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

23368,1 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ IV: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Radomiu

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

78687,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZEŚĆ V: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Siedlcach

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

13319,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ VI: Usługi cateringowe realizowane na potrzeby Wydziału MSCDN w Warszawie

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55312000-0 - Ogólne restauracyjne usługi kelnerskie

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55510000-8 - Usługi bufetowe

4.5.5.)Wartość części

134968,45 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku postępowania wpłynęły oferty, których ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tych częściach. Po przeprowadzeniu analizy budżetowej Zamawiający stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty do cen najkorzystniejszych ofert w tych konkretnych zakresach.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

229593,3 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

366375,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

366375,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30043,2 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58877,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30043,2 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mąka i magia Jerzy Gołaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7231190955

7.3.3)Ulica

Białostocka 57d

7.3.4)Miejscowość

Zambrów

7.3.5)Kod pocztowy

18-300

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30132 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku postępowania wpłynęły oferty, których ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tych częściach. Po przeprowadzeniu analizy budżetowej Zamawiający stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty do cen najkorzystniejszych ofert w tych konkretnych zakresach.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125656,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125656,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku postępowania wpłynęły oferty, których ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tych częściach. Po przeprowadzeniu analizy budżetowej Zamawiający stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty do cen najkorzystniejszych ofert w tych konkretnych zakresach.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

320353,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

320353,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31274,4 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62263,08 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31274,4 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mąka i magia Jerzy Gołaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7231190955

7.3.3)Ulica

Białostocka 57d

7.3.4)Miejscowość

Zambrów

7.3.5)Kod pocztowy

18-300

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31363,2 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

216960,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

453000,6 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

216960,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Łukasz Żuchowski KA-WI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181198927

7.3.3)Ulica

ul. Sportowa 1b

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.5)Kod pocztowy

05-090

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

216960,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 278 278 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mąka i magia Jerzy Gołaszewski (Zambrów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.