Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
574 157 zł
Umowa zawarta
11 maja 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2029
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu Miejskiego w Iłży

Zamawiający Gmina Iłża (Iłża, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Urzędu…”, wybierając ofertę wykonawcy POCZTA POLSKA S.A. Wartość umowy: 574 157 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina IłżaIłża, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 13 maja 2026
Wartość umowy
574 157 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 16 kwietnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym, brak pakietów/części, brak unieważnień

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POCZTA POLSKA S.A. (Warszawa).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 574 157,10 zł (umowę zawarto 11 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail