Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
392 370 zł
Umowa zawarta
12 maja 2026
Okres realizacji
do 5 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 392 370 zł – 718 206 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Moje Boisko-ORLIK 2012

Zamawiający Gmina Bartniczka (Bartniczka, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Moje Boisko-ORLIK 2012”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz. Wartość umowy: 392 370 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BartniczkaBartniczka, Kujawsko-Pomorskie (powiat Brodnicki →)opublikowano 13 maja 2026
Wartość umowy
392 370 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 4 złożone oferty, rozstrzygnięto 3 (1 odrzucona za brak dokumentów formalnych).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz (Zbiczno), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 392 370,00 zł (umowę zawarto 12 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 392 370,00 zł do 718 206,04 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bartniczka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118425

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Brodnicka 8

1.5.2.)Miejscowość

Bartniczka

1.5.3.)Kod pocztowy

87-321

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

564936810

1.5.8.)Numer faksu

564936832

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugb@data.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.bartniczka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1288336

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Moje Boisko-ORLIK 2012

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19870a8d-44bf-4608-b489-ca310143b3c2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240676

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00008668/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Moje boisko - Orlik 2012 Edycja 2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182468

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIŚR.271.1.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko ORLIK 2012" w miejscowości Bartniczka, działka nr 345/1, 223/1 obręb geodezyjny 0014 Bartniczka
W zakresie projektowym jest:
• Wymiana instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej
• Wymiana płytek posadzkowych
• Wymiana płytek ściennych
• Naprawa tynków i okładzina
• Malowanie pomieszczeń
• Wymiana armatury sanitarnej
• Wymiana osprzętu elektrycznego
• Wymiana oświetlenia
• Nadbudowa istniejących piłkochwytów o 2 m w celu osiągnięcia 6,0 m
• Wymiana oświetlenia zewnętrznego boiska
• Wykonanie monitoringu zewnętrznego

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

392370,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

718206,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

392370,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8741573006

7.3.3)Ulica

Przyleśna 5

7.3.4)Miejscowość

Zbiczno

7.3.5)Kod pocztowy

87-305

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

392370,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-05

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bartniczka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bartniczka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 392 370 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usług Ogólnobudowlanych Chachulski Mariusz (Zbiczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.