Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
698 640 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 698 640 zł – 830 250 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym”

Zamawiający "zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych" w Leśnie Górnym (Leśno Górne, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w…”, wybierając ofertę wykonawcy DITTA SERIA Edmund Pietrzak. Wartość umowy: 698 640 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
698 640 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), brak unieważnień lub częściowych pakietów.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DITTA SERIA Edmund Pietrzak (Nowe Miasto Nad Pilicą), średnia firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 698 640,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 698 640,00 zł do 830 250,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"ZAKŁAD ODZYSKU I SKŁADOWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH" W LEŚNIE GÓRNYM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 812344283

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Leśno Górne 12

1.5.2.)Miejscowość

Leśno Górne

1.5.3.)Kod pocztowy

72-004

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zoisok@zoisok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zoisok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zoisok.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarka odpadami

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fbf0fc8-520c-432c-bdf6-65e548282233

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00240201

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00076876/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 „Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00152594

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z.281.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa ładowarki teleskopowej dla Zakładu Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych w Leśnie Górnym”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144710-8 - Ładowarki jezdne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

698640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

830250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

698640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DITTA SERIA Edmund Pietrzak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7971258696

7.3.3)Ulica

Żdzary 75A

7.3.4)Miejscowość

Nowe Miasto Nad Pilicą

7.3.5)Kod pocztowy

26-420

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

698640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144710-8Ładowarki jezdne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
590 000 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 951 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 142 106 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 951 zł
Mediana
590 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"zakład Odzysku i Składowania Odpadów Komunalnych" w Leśnie Górnym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leśno Górne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 698 640 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144710-8 (Ładowarki jezdne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DITTA SERIA Edmund Pietrzak (Nowe Miasto Nad Pilicą). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.