Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 345 zł
Umowa zawarta
8 maja 2026
Okres realizacji
do 15 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 239 345 zł – 352 174 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa wiaty turystycznej w Złatnej

Zamawiający Gmina Ujsoły (Ujsoły, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa wiaty turystycznej w Złatnej”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi ogólnobudowlane Mirosław Góral. Wartość umowy: 239 345 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina UjsołyUjsoły, Śląskie (powiat Żywiecki →)opublikowano 12 maja 2026
Wartość umowy
239 345 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi ogólnobudowlane Mirosław Góral (Ujsoły), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 345,00 zł (umowę zawarto 8 maja 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 239 345,00 zł do 352 173,60 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail