Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 bez rozstrzygnięcia2 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1Część (Pakiet) I - opracowanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla obszaru Miasta Bydgoszczy do 2040 roku”
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    Część 2Część (Pakiet) II – opracowanie „Inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych dla miasta Bydgoszczy za rok 2025” wraz z „Raportem z realizacji Planu działań na rzecz zrównoważonej energii i klimatu (SECAP) dla miasta Bydgoszczy do 2030 roku –
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe”, inwentaryzacji emisji GHG oraz raportu z SECAP dla Miasta Bydgoszczy

Zamawiający Miasto Bydgoszcz (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonanie Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto BydgoszczBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 12 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    Specyfika: Zamówienie współfinansowane z programu Interreg Baltic Sea Region (PlanHeat), pakiet nr I.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Bydgoszcz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351297

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jezuicka 1

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-102

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

52 58 58 124

1.5.8.)Numer faksu

52 58 58 273

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@um.bydgoszcz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bydgoszcz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1264827

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe”, inwentaryzacji emisji GHG oraz raportu z SECAP dla Miasta Bydgoszczy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9cb91978-703a-4802-841c-a9e72a5b3880

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00238915

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041640/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Opracowanie dokumentów strategicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie w zakresie Pakietu nr I finansowanie jest częściowo ze środków zewnętrznych w ramach programu Interreg Baltic Sea, w ramach projektu PlanHeat: Planowanie lokalnego zaopatrzenia w ciepło w gminach Regionu Morza Bałtyckiego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00121059

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.2.2026.B

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

247445,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część (Pakiet) I - opracowanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla obszaru Miasta Bydgoszczy do 2040 roku”

4.5.3.)Główny kod CPV

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71314000-2 - Usługi energetyczne i podobne

4.5.5.)Wartość części

187189,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część (Pakiet) II – opracowanie „Inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych dla miasta Bydgoszczy za rok 2025” wraz z „Raportem z realizacji Planu działań na rzecz zrównoważonej energii i klimatu (SECAP) dla miasta Bydgoszczy do 2030 roku – za lata 2024-2025”

4.5.3.)Główny kod CPV

90731700-7 - Usługi monitoringu dwutlenku węgla

4.5.5.)Wartość części

60255,56 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48005,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48005,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48005,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pomorska Grupa Konsultingowa Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5541006264

7.3.3)Ulica

Unii Lubelskiej 4 c

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-059

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48005,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71241000-9Studia wykonalności, usługi doradcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Bydgoszcz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71241000-9 (Studia wykonalności. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.