Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Uzasadnienie Zamawiający, stosownie do treści art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 130 000,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100). W przedmiotowym postępowaniu ofertę złożył niżej wymieniony Wykonawca: ITIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Katowicka 2, 41-400 Mysłowice, Cena oferty brutto: 147 231,00 zł (słownie: sto czterdzieści siedem tysięcy dwieście trzydzieści jeden złotych 00/100). Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż oferta z najniższą ceną przek

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III

Zamawiający Gmina Modliborzyce (Modliborzyce, Lubelskie) opublikował wynik postępowania „Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III”.

Zamawiający: Gmina ModliborzyceModliborzyce, Lubelskie (powiat Janowski →)opublikowano 11 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Uzasadnienie Zamawiający, stosownie do treści art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 130 000,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100). W… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    Specyfika: Zamówienie podzielone na pakiety, realizowane w ramach dofinansowania unijnego FERC

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MODLIBORZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409608

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Piłsudskiego 63

1.5.2.)Miejscowość

Modliborzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

23-310

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@modliborzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://modliborzyce.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9cd5cb30-9956-4d24-aa0d-0c8d6db02df0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9cd5cb30-9956-4d24-aa0d-0c8d6db02df0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237339

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00039820/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, projektu pn. "Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce."

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00216586

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

INW.271.1.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla gminy Modliborzyce obejmująca zakup i wdrożenie
tj. instalację i konfigurację, implementację, integrację i uruchomienie, testowanie i optymalizację urządzeń stanowiących
infrastrukturę cybernetyczną zwiększającą odporność na cyberataki
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę wraz z wdrożeniem i konfiguracją:
1) Switchy - Przełącznik sieciowy zarządzalny 24-portowy – typ 2 (3 sztuki);
2) Switchy - Przełącznik sieciowy zarządzalny 48-portowy – typ 1 (3 sztuki);
3) System do zbierania i analizy logów.
Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa Szczegółowy Opis
Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które
zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.Dostarczone oprogramowanie musi być nowe, nieużywane, nieaktywowane wcześniej na innym urządzeniu, dostarczone w
najnowszej stabilnej wersji pochodzącej z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania nieobciążone
prawami na rzecz osób trzecich. Dostarczone oprogramowanie i wszelkie jego nośniki (o ile występują) musi być wolne od
wad fizycznych i prawnych. Dostarczone urządzenia i oprogramowanie muszą posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty,
świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących przedmiotowej
dostawie, takich jak transport i ubezpieczenie na czas transportu, załadunek i rozładunek oraz wszelkich innych usług
dodatkowych niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia, takich jak instalacja, wdrożenie i konfiguracja,
uruchomienie, montaż.
Miejsce dostawy: ul. Piłsudskiego 63, 23-310 Modliborzyce

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

32580000-2 - Sprzęt do obsługi danych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie
Zamawiający, stosownie do treści art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 130 000,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100).

W przedmiotowym postępowaniu ofertę złożył niżej wymieniony Wykonawca:
ITIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Katowicka 2, 41-400 Mysłowice,
Cena oferty brutto: 147 231,00 zł (słownie: sto czterdzieści siedem tysięcy dwieście trzydzieści jeden złotych 00/100). Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Modliborzyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Modliborzyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.