Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Brak wystarczających środków do przeprowadzenia postępowania

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

4WOG.1200.2712.24.2026 Sporządzenie dokumentacji projektowych, specjalistycznych, technicznych dla SOI Bielsko- Biała, dostosowanie budynku nr 3 do wymagań p.poż

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) opublikował wynik postępowania „4WOG.1200.2712.24.2026 Sporządzenie dokumentacji projektowych, specjalistycznych,…”.

Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 11 maja 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Brak wystarczających środków do przeprowadzenia postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    Specyfika: Postępowanie prowadzone przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy z Gliwic (woj. śląskie), dotyczy dokumentacji projektowej dla SOI Bielsko-Biała.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-121

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://4wog.wp.mil.pl/pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

4WOG.1200.2712.24.2026 Sporządzenie dokumentacji projektowych, specjalistycznych, technicznych dla SOI Bielsko- Biała, dostosowanie budynku nr 3 do wymagań p.poż

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50fecceb-b2ca-4f5b-864f-edbcb78ed484

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00237311

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050534/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.18 Usługa sporządzenia dokumentacji projektowych, specjalistycznych, technicznych, ekspertyz budowlanych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201790

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4WOG.1200.2712.24.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sporządzenie dokumentacji projektowych, specjalistycznych, technicznych dla SOI Bielsko - Biała, dostosowanie budynku nr 3 do wymagań p.poż

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak wystarczających środków do przeprowadzenia postępowania

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.