Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
103 796 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szkolenie GPR K9 WOT – Lost Person Behavior (I rok) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4. b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4
    Wartość umowy
    14 850 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Szkolenie GPR K9 WOT – Profilowanie (I rok) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: a) załącznik nr 4 - opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1- 4. b) załącznik nr 3 - projektowane postanowienia umowy dla części nr 1- 4. c) zał
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    88 946 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 103 796 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
103 796 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Maria Grześ (część 1); Joanna Mędrzecka - Stefańska szkolenia, badania, spotkania. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 103 796,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-121

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.zamowieniapubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/4wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

[4WOG-1200.2712.47.2026] Usługa przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych dla Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 - 13 ŚBOT – będącej na zaopatrzeniu 4 WOG w Gliwicach, w podziale na 4 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6bd9ae26-5d31-4c54-a1d0-69736d5119f4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411683

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00050534/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.19 Szkolenia Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych K9 OSS 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00312278

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4WOG-1200.2712.47.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

25000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

90000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14850,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14850,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14850,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Maria Grześ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7851764385

7.3.4)Miejscowość

Jastrzębiec

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88946,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88946,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88946,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Joanna Mędrzecka - Stefańska szkolenia, badania, spotkania.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9511986923

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Nadzór merytoryczny nad programem szkolenia, prowadzenie zajęć terenowych. Podmiot:
Christoph Rosenberger
Auf der Schottenwiese 7, 1160 Wien, Österreich

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88946,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.