Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
648 067 zł
Umowa zawarta
30 kwietnia 2026
Okres realizacji
od 1 maja 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekt Środowiskowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych miasta Gubina

Zamawiający Gmina Gubin O Statusie Miejskim (Gubin, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych miasta…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 648 067 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
648 067 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o. o. (Gubin), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 648 067,44 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 maja 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail