Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
158 538 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej Gminy Chybie wraz z innymi jednostkami. 1) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk. 2) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 3) Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
    Wartość umowy
    117 276 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych należących do Gminy Chybie wraz z innymi jednostkami. 1) Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. 2) Ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty - AUTO CASCO. 3) Ubezpieczenie n
    Wartość umowy
    29 400 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP Gminy Chybie. 1) Ubezpieczenie grupowe, bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z art. 10 ust. 1. pkt 2 ustawy z dnia z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach
    Wartość umowy
    11 862 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Klauzule fakultatywne (rozszerzenie ochrony)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Chybie w latach 2026-2028

Zamawiający Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie (Chybie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Chybie w latach 2026-2028”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 158 538 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
158 538 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Konkurencja: 1 oferta złożona, 1 przyjęta, 0 odrzuconych

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (część 1); Compensa Tu S.A. Vienna Insurance Group (części 2, 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 158 538,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Specyfika: postępowanie prowadzone wspólnie przez Gminę Chybie i dwa przedszkola publiczne

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182396

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 78

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

33 8586200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

organizacja@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chybie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54791d44-8725-4fb2-8ca4-76f0da4f38bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole Publiczne w Chybiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197356

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 33

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przedszkola@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przedszkolewchybiu.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedszkole Publiczne w Mnichu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197385

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopernika 19

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przedszkole_mnich@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przedszkolewmnichu.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chybiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197422

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 80

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp1@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sp1chybie.szkolnastrona.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 2 w Chybiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197439

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 8

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp2@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp2chybie.szkolnastrona.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa w Mnichu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197422

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopernika 12

1.5.2.)Miejscowość

Mnich

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp_mnich@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spmnich.edu.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZSP w Zaborzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482531128

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

K. Miarki 7

1.5.2.)Miejscowość

Zaborze

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp_zaborze@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspzaborze.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminna Biblioteka Publiczna w Chybiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197468

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 51

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biblioteka@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gbpchybie.naszbip.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Kultury

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482197451

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 51

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gokchybie@ox.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gokchybie.ox.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chybiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482140623

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bielska 61

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@chybie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.chybie.naszops.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

OSP Chybie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

070704643

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wyzwolenia

1.5.2.)Miejscowość

Chybie

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospchybie@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ospchybie.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

OSP Zarzecze Frelichów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482194085

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Podgroble 30

1.5.2.)Miejscowość

Zarzecze

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospzarzeczefr@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/827465737279385/photos/a.831479820211310/5467784553247457/?type=3&locale=pl_PL

1.2.)Nazwa zamawiającego

OSP w Mnichu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482155990.

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopernika 15

1.5.2.)Miejscowość

Mnich

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospmnich@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ospmnich.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

OSP w Zaborzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482151420

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czereśniowa 16

1.5.2.)Miejscowość

Zaborze

1.5.3.)Kod pocztowy

43-520

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospzaborze@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/ospzaborze/?locale=pl_PL

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Chybie w latach 2026-2028

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-54791d44-8725-4fb2-8ca4-76f0da4f38bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236753

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00032527/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Chybie w latach 2026-2028

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00185500

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPN.271.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej Gminy Chybie wraz z innymi jednostkami.
1) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk.
2) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk.
3) Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
4) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń drogowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515200-5 - Usługi ubezpieczenia własności

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

150000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych należących do Gminy Chybie wraz z innymi jednostkami.
1) Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.
2) Ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty - AUTO CASCO.
3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów,

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

4.5.5.)Wartość części

60000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP Gminy Chybie.
1) Ubezpieczenie grupowe, bezimienne członków Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z art. 10 ust. 1. pkt 2 ustawy z dnia z dnia 17 grudnia 2021 r. o ochotniczych strażach pożarnych.
2) Ubezpieczenie grupowe, bezimienne Sołtysów działających w sołectwach z terenu Gminy Chybie.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

10000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117276 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

158188 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117276 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1070048082

7.3.3)Ulica

Domaniewska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117276 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-01 do 2028-05-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Compensa Tu S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260214686

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-342

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-01 do 2028-05-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11862 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11862 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11862 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260214686

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-342

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11862 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-01 do 2028-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
526 200 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 032 zł1 025 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
820 968 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 032 zł
Mediana
526 200 zł
Górny kwartyl
1 025 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chybie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 158 538 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.