Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KInga Stachelek· Nowogród
Wartość umowy
15 200 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia20%Kwalifikacje osób wyznaczonych do realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i rodziny przez fizjoterapeutę/rehabilitanta ruchowego z dziećmi od wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z m.Łomża w ramach WOKRO

Zamawiający Zespół Szkół Specjalnych w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i rodziny przez…”, wybierając ofertę wykonawcy KInga Stachelek. Wartość umowy: 15 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zespół Szkół Specjalnych w ŁomżyŁomża, Podlaskieopublikowano 10 maja 2026
Wartość umowy
15 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 marca 2026

    Termin ofert: 7 kwietnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 maja 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie realizowane w pakiecie, bez częściowych pakietów; brak unieważnień lub wykluczeń

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KInga Stachelek (Nowogród).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 15 200,00 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000719955

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowogrodzka 4

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp8admin@sp8.lomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp8lomza.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c512d8b-24df-44e3-958b-7e88d781e079

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i rodziny przez fizjoterapeutę/rehabilitanta ruchowego z dziećmi od wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z m.Łomża w ramach WOKRO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c512d8b-24df-44e3-958b-7e88d781e079

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236355

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051106/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zamówienie na realizację zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny w ramach Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno- Rehabilitacyjno-Opiekuńczego wynikającego z programu "Za Życiem "

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00171935

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO - przez SPECJALISTĘ: fizjoterapeutę/ rehabilitanta ruchowego – 1 osoba, do 152 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KInga Stachelek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

93061702886

7.3.4)Miejscowość

Nowogród

7.3.5)Kod pocztowy

18-414

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zadanie jest realizowane w ramach programu "Za Życiem " i w całości jest finansowane z budżetu państwa

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80110000-8Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 15 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80110000-8 (Usługi szkolnictwa przedszkolnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KInga Stachelek (Nowogród). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.