Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
808 918 zł
Umowa zawarta
6 maja 2026
Okres realizacji
do 30 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 808 918 zł – 1 314 870 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi w miejscowości Samostrzel (działki nr 364, 23/1, 19)

Zamawiający Gmina Sadki (Sadki, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi w miejscowości Samostrzel (działki nr 364, 23/1, 19)”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.U.H. "HURT-TRANS, KAWIKO" Władysław Szyling. Wartość umowy: 808 918 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina SadkiSadki, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 9 maja 2026
Wartość umowy
808 918 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 kwietnia 2026

    Termin ofert: 17 kwietnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 maja 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Zamówienie udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 Pzp), bez unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.U.H. "HURT-TRANS, KAWIKO" Władysław Szyling (Zabartowo 38A), mała firma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 808 917,65 zł (umowę zawarto 6 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 808 917,65 zł do 1 314 870,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SADKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350903

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Strażacka 11

1.5.2.)Miejscowość

Sadki

1.5.3.)Kod pocztowy

89-110

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

523393930

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@sadki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sadki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/sadki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi w miejscowości Samostrzel (działki nr 364, 23/1, 19)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2575e0e8-4bfc-4ec9-aef2-94fb30ae7c51

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236266

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00040986/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa drogi w miejscowości Samostrzel (działki nr 364, 23/1, 19)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00184146

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.3.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

827927,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót objętych opracowaniem obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej (trzy odcinki o długościach 124,98 m, 214,13 m oraz 105,09 m), zlokalizowanej na działkach o numerach ewidencyjnych 364, 23/1, 19, obręb Samostrzel.
Klasa drogi – D
Kategoria ruchu – KR1
Szerokość jezdni odcinek I – 3,5m, odcinek II – 3,5-5,0m, odcinek III – 5m
Droga w terenie zabudowy.
Teren równinny.
Projektowane zagospodarowanie działki przebudowy drogi występuje w kolizji z hydrantem nadziemnym, który ma zostać poddany przebudowie, zgodnie z uzgodnieniem projektu drogowego wydanym przez Gestora sieci wodociągowej - Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Szubinie z dnia 30.09.2023 (pismo L.dz DT/799/2024).
Nawierzchnia jezdni wykonana zostanie z kostki brukowej betonowej- odcinek I i II, betonu asfaltowego AC8S – odcinek III. Pochylenie poprzeczne jednostronne 2%.
Na odcinku II projektuje się zatokę postojową o parkowaniu prostopadłym. Zakres opracowania obejmuje również zjazdy i dojścia do posesji z kostki brukowej betonowej oraz regulację wysokościową części istniejących nawierzchni z kostki brukowej betonowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna załączona do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

808917,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1314870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

808917,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H. "HURT-TRANS, KAWIKO" Władysław Szyling

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5580005458

7.3.4)Miejscowość

Zabartowo 38A,

7.3.5)Kod pocztowy

89-410

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

wykonanie nawierzchni bitumicznych

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

808917,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 024 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 712 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 001 604 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 712 zł
Mediana
706 024 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sadki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sadki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 808 918 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.U.H. "HURT-TRANS, KAWIKO" Władysław Szyling (Zabartowo 38A,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.