Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych s.c. Sylwia Kołodziejczyk Alfredo Di Girolamo· Morymikrofirma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: 1. PERLA NEGRA ALFREDO DI GIROLAMO, 2. ALFREDO DI GIROLAMO wspólnik spółki cywilnej Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych; SYLWIA KOŁODZIEJCZYK ZAKŁAD INŻYNIERII WODNEJ I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH wspólnik spółki cywilnej

Wartość umowy
177 500 zł
Umowa zawarta
4 maja 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 177 500 zł – 303 446 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy transport i sprzęt40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżąca konserwacja rowów komunalnych będących w zarządzie Miasta Kobyłka w 2026 roku

Zamawiający Miasto Kobyłka (Kobyłka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżąca konserwacja rowów komunalnych będących w zarządzie Miasta Kobyłka w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych s.c. Sylwia Kołodziejczyk Alfredo Di Girolamo. Wartość umowy: 177 500 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto KobyłkaKobyłka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 7 maja 2026
Wartość umowy
177 500 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 marca 2026

    Termin ofert: 27 marca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 maja 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaSpecyfika: Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy Pzp), bez unieważnień.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych s.c. Sylwia Kołodziejczyk Alfredo Di Girolamo (Mory), wspólnie z: 1. PERLA NEGRA ALFREDO DI GIROLAMO, 2. ALFREDO DI GIROLAMO wspólnik spółki cywilnej Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych; SYLWIA KOŁODZIEJCZYK ZAKŁAD INŻYNIERII WODNEJ I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH wspólnik spółki cywilnej.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 177 500,00 zł (umowę zawarto 4 maja 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 177 500,00 zł do 303 445,68 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO KOBYŁKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wołomińska 1

1.5.2.)Miejscowość

Kobyłka

1.5.3.)Kod pocztowy

05-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@kobylka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kobylka.pl/index.php

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8217990a-f6ef-4b81-ad74-1e07c81eb8f1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bieżąca konserwacja rowów komunalnych będących w zarządzie Miasta Kobyłka w 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8217990a-f6ef-4b81-ad74-1e07c81eb8f1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233763

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038103/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Konserwacja rowów na terenie Miasta Kobyłka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00163298

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na konserwacji rowów będących w zarządzie Miasta Kobyłka zgodnie z harmonogramem konserwacji rowów – załącznik nr 8.
Szczegółowy wykaz rowów objętych przedmiotem zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ – mapa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: załącznik nr 6 do SWZ, przedmiar.

4.5.3.)Główny kod CPV

90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

303445,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych s.c. Sylwia Kołodziejczyk Alfredo Di Girolamo

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1. PERLA NEGRA ALFREDO DI GIROLAMO, 2. ALFREDO DI GIROLAMO wspólnik spółki cywilnej Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych; SYLWIA KOŁODZIEJCZYK ZAKŁAD INŻYNIERII WODNEJ I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH wspólnik spółki cywilnej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 147252012

7.3.4)Miejscowość

Mory

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90470000-2Usługi czyszczenia kanałów ściekowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Kobyłka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobyłka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 177 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90470000-2 (Usługi czyszczenia kanałów ściekowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Inżynierii Wodnej i Rekultywacji Terenów Zielonych s.c. Sylwia Kołodziejczyk Alfredo Di Girolamo (Mory). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.